Gündem
  • 13.4.2024 21:33

İşportaya düştü.. Trump'dan akla ziyan ürün satışları

Eski ABD Başkanı ve 5 Kasım Başkanlık Seçimleri adayı Donald Trump seçim kampanyası için internet sitesi üzerinden pek çok ürünü satışa koyduğu görüldü.

Trump Store (@trumpstore) • Instagram photos and videos

Eski ABD Başkanı ve 5 Kasım Başkanlık Seçimleri adayı Donald Trump 'başarı ve güç kokan' parfüm satmaya başladı.

Who'd pay $99 to smell like Donald Trump? Eau d'Insurrection, anyone…? |  The Independent

99 dolar

Oyunculuktan ABD Başkanlığına kadar birçok alanda kendini gösteren Trump'ın kendi adını taşıyan markası 'Trumpstore' internet sitesinde, çeşitli kategorilerde ürünler sunuyor.

donald

Sitede 'başarı ve güç kokan' parfümden pijamaya, golf çantasından köpek oyuncağına, dudak nemlendiricisinden spor ayakkabıya geniş bir yelpazede ürünler satışa sunuluyor.

trumpstore (@TrumpStore) / X

Victory 45 ürün serisinin bir parçası olan ve 'başarı ve güç' koktuğu öne sürülen parfümün üzerinde Trump'ın altın renkli büstü bulunuyor. Parfümün fiyatı ise 99 dolar. Serinin bir diğer ürünü olan altın renkli ve ABD bayrağı desenli 399 dolarlık spor ayakkabısı da hem görünümü hem de oldukça yüksek fiyatı ile dikkati çekiyor.

trumpstore (@TrumpStore) / X

ABD basınında birçok medya kuruluşu ve sosyal medya kullanıcısı Trump'ın ürünlerini ve fiyatlarını eleştirdi.

'Yok yok'

Donald Trump'ın emlak sektöründe dolandırıcılık suçlamasıyla yargılandığı dava sonucu çarptırıldığı 175 milyon dolar ceza ve artan hukuki masrafların ardından, kendi markasına ait ürünlerin yelpazesi genişlerken, fiyatlarında da artış görüldü.

Trump Store founder is fine with controversy because he's no stranger to it

Çeşitli spor aksesuarlarından çikolata ve köpek oyuncağına kadar farklı ürünlerin bulunduğu Trump Store'daki en pahalı ürünün 675 dolar ile sınırlı sayıda satılan golf çantası olduğu görüldü. Ürünlerden en ucuzu ise 8 dolarlık bir dudak nemlendiricisi oldu.

İnternet sitesinde 95 dolarlık Mar-a-Lago Noel ağacı süsünden 22 dolarlık köpek oyuncağına kadar çok sayıda ilginç ürün de bulunuyor.

Can't get enough of our iconic Trump Hotels Robes? Shop TrumpStore.com to  bring our signature plush luxury home. | Instagram

Bu ürünlerin en popülerlerinden bazıları ise 50 dolarlık MAGA (Make America Great Again) şapkası, Trump'ın isminin yer aldığı 185 dolarlık Amerikan futbolu topu ve 125 dolarlık ipek kravat oldu.

Sitede, 185 dolarlık pickleball raketi, Trump'ın imzaladığı 500 dolarlık 'Our Journey Together' kitaplarının yanı sıra 28 dolarlık Trump logolu hediye paketi de ürünler arasında yer alıyor.

Güncellenme Tarihi : 13.4.2024 22:11

İLGİLİ HABERLER