Yaşam
  • 26.4.2021 22:45

İşte Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in aşkından ilk kare!

KAYNAK : SABAH

Yer aldıkları dizinin ilk bölümünden itibaren bir birlerine yakıştırılan ve sürekli aşk yaşadıkları yönünde haberler çıkan Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı gerçek oldu. Dizilerinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu Maldivler'de alan Kerem Bürsin ile Hande Erçel ardı ardına yaptıkları paylaşımlarla aşk iddialarını alevlendirdiler. Magazin gündemine düşen son dakika haberine göre sevilen oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkından ilk kare geldi. Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in el ele görüntüleri aşklarının belgesi olarak gösterildi. İşte Hande ile Kerem aşkının kanıtı...

Kerem Bürsin, Hande Erçel'i kıskandı!

Yer aldıkları dizinin ilk bölümünden itibaren bir birlerine yakıştırılan ve sürekli aşk yaşadıkları yönünde haberler çıkan Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı gerçek oldu.

Kerem Bürsin Hande Erçel | Güzellik fotoğraf çekimi, Ünlüler, Fotoğraf  düzenleme

Dizilerinin sezon finali yapmasıyla birlikte soluğu Maldivler'de alan Kerem Bürsin ile Hande Erçel ardı ardına yaptıkları paylaşımlarla aşk iddialarını alevlendirdiler.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in ailelerinden aşk iddialarını güçlendiren  hareket! - Magazin Haberleri - Milliyet

Magazin gündemine düşen son dakika haberine göre sevilen oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkından ilk kare geldi.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı belgelendi!

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in el ele görüntüleri aşklarının belgesi olarak gösterildi.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, el ele kameralara yansıdı - Son Dakika Magazin

İşte Hande ile Kerem aşkının kanıtı...

Son dakika magazin haberleri: Hande Erçel Kerem Bursin el ele görüntülendi

Hayranlarının dösrt gözle bekledikleri aşk karesi sonunda geldi. Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in el ele dolaştıkları kare aşkı resmen ilan etti...

Hande Erçel ve Kerem Bürsin el ele Aşk belgelendi... - Son Dakika Magazin

İLGİLİ HABERLER