Gündem
  • 1.8.2021 15:24

İşte Konya canisi

 Türkiye Konya'daki katliamı konuşuyor: İşte 7 kişinin katili Mehmet Altun! Şok tişört detayı...

Konya'da iki aile arasında 11 yıldır devam eden kavga sonrasında 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili katil zanlısı 33 yaşındaki Mehmet Altun hakkında Türkiye genelinde yakalama kararı çıkartıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Konya'da iki aile arasında 11 yıldır devam eden kavga sonrasında 7 kişinin öldürülmesiyle ilgili katil zanlısı 33 yaşındaki Mehmet Altun hakkında Türkiye genelinde yakalama kararı çıkartıldı.Daha önce komşular arasında yaşanan kavgada tutuklanan Ayşe Keleş'in erkek kardeşi olan zanlının olayda kullandığı kiralık aracı terk edip kaçtığı ilçe yakınlarında hassas burun köpeklerin de katıldığı arama çalışmalarının da devam ettiği öğrenildi. SABAH, katilin olay anında giydiği tişört ile çekilen fotoğrafını da eşinin cep telefonun da buldu.

7 kişinin öldürüldüğü Konya'daki vahşetin yankıları sürerken, olayın failini yakalamak için başlatılan çalışma ise sürüyor. Meram ilçesi Hasanköy Mahallesinde aynı aileden 4'ü kadın 3'ü erkek 7 kişiyi öldüren katil zanlısının kimliği evdeki güvenlik kameraları aracılığıyla tespit edilmişti.Buna göre katil zanlısının 2,5 ay önce Dedeoğulları ile kavga etmesi nedeniyle tutuklanan Ayşe Keleş'in kardeşi ve halen tutuklu bulunan Lütfi Keleş'in kayınbiraderi olan Mehmet Altun (33) olduğu belirlenmişti.

SABAH O GÖRÜNTÜLERE ULAŞMIŞTI

Mehmet Altun'un yaptığı vahşetin görüntülerine SABAH ulaşmıştı. O görüntülerle kimlik bilgileri tespit edilen Mehmet Altun'un eşi ve iki yakını da gözaltına alındı. Evinde arama yapılan Altun'un psikolojik sorunları olduğu ve daha önce tedavi gördüğü de ortaya çıktı.

İŞTE O KATİLİN SON HALİ

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Mehmet Altun'un 7 kişinin faili olduğu belirtilerek hakkında dosya hazırlandı.EN SON ÜZERİNDE BU TİŞÖRT VARDI

SABAH'ın ulaştığı bilgilere göre, katil zanlısı Mehmet Altun'un olay günü giydiği tişört ile çekilmiş fotoğrafı da eşinin cep telefonun da bulundu.

İLGİLİ HABERLER