Yaşam
  • 24.12.2023 04:33

İşte Şarkıcı Atilla Taş ve eşinin polisi darp ettiği anlara ilişkin kamera görüntüleri

Şarkıcı Atilla Taş’ın, bir eğlence mekanından eşi ile dışarı çıkarıldıktan sonra işletmecilerle kavga ettikleri ve polise saldırdıkları ana ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul Beşiktaş'ta eşiyle birlikte gittiği bir barda alkolün dozunu kaçıran ünlü şarkıcı Atilla Taş, polis ekiplerine küfredip mukavemet gösterdiği için tutuklanırken, olay anının görüntüleri çıktı. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, alkolün etkisiyle ayakta durmakta dahi güçlük çeken Atilla Taş ve eşinin polise uzun süre direndiği, hatta saldırmaya kalktığı görüldü.

Beşiktaş'ta gittiği mekanda aşırı alkolün etkisiyle kavga çıkaran ünlü şarkıcı Atilla Taş, polis ekiplerine de direndiği için tutuklanırken, olay anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde Atilla Taş ve eşinin polislere uzun süre direndiği, bir ara saldırmaya kalktığı görüldü.

POLİSE KÜFREDİP UZUN SÜRE DİRENDİ

Beşiktaş Köyiçi'nde bir barda gece saatlerinde eşi Meltem Taş ile birlikte eğlenen ünlü şarkıcı Atilla Taş iddiaya göre aşırı sarhoş olup çevresine rahatsızlık verdi. Bunun üzerine dışarı çıkarılan Taş, bu kez işletmeciler ile kavga etmeye başladı. Bağırma ve çığlık sesi duyulması üzerine polis ekipleri eğlence mekanına gitti. Olaya müdahale eden polis ekiplerine de fiziki temasta bulunarak hakaret, tehdit ve küfür eden Atilla ve Meltem Taş gözaltına alındı. Atilla ve Meltem Taş emniyetteki işlemlerinin ardından "polise mukavemet", "darp" ve "hakaret" suçlarından adliyeye sevk edildi. Atilla Taş tutuklanarak cezaevine gönderilirken, eşi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tutuklanan Atilla Taş'ın polisle kavga ettiği anların görüntüsü ortaya çıktı

OLAY ANI CEP TELEFONU KAMERASINDA

Olay anının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde özellikle Atilla Taş'ın aşırı alkol nedeniyle ayakta durmakta dahi zorlandığı görüldü. Atilla Taş ve eşinin polise uzun süre direndiği, bir ara saldırmaya kalktığı anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Tutuklanan Atilla Taş'ın polisle kavga ettiği anların görüntüsü ortaya çıktı

ATİLLA TAŞ KİMDİR?

Atilla Taş 4 Şubat 1975 tarihinde Adana'nın Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu memleketinde tamamladıktan sonra lise eğitimini İstanbul Davutpaşa'da tamamladı. İstanbul'da Erol Köse ile tanışarak müzik sektörüne giren Taş, ilk albümü olan 'Kırmızılım'ı piyasaya sürdü. Bu albümdeki "Hamçökelek" şarkısı, onun ünlenmesini sağladı. 2010'ların başında Kanal 7'de "Taş Devri" isimli programı sundu.

Tutuklanan Atilla Taş'ın polisle kavga ettiği anların görüntüsü ortaya çıktı

 

Beşiktaş Köyiçi’nde bir barda gece saatlerinde eşi Meltem Taş ile birlikte eğlenen şarkıcı Atilla Taş iddiaya göre aşırı sarhoş olup çevresine rahatsızlık vermiş bunun üzerine eşiyle birlikte dışarı çıkarılmıştı. Bunun üzerine Taş, işletmeciler ile kavga etmesi üzerine olay yerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri gelmişti. Olaya müdahale eden polis ekiplerine de fiziki temasta bulunarak hakaret, tehdit ve küfür eden Atilla ve Meltem Taş gözaltına alınmış Atilla ve Meltem Taş emniyetteki işlemlerinin ardından "polise mukavemet”, “darp” ve “hakaret" suçlarından adliyeye sevk edilmişti. Atilla Taş tutuklanarak cezaevine gönderilirken, eşinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Olaya ilişkin güvenlik kamerası görüntülerine ulaşılırken görüntülerde, eğlence mekanından dışarı çıkarıldıktan sonra polis ekiplerinin geldiği ardından Taş çiftinin polise saldırdığı görüldü. Çiftin polis merkezinde de taşkınlık çıkardığı anlar görüntülerde yer aldı.

Güncellenme Tarihi : 24.12.2023 04:44

İLGİLİ HABERLER