Asayiş
  • 26.2.2018 13:28

JÖH ve PÖH özel timleri Afrin'e girdi

Son dakika haberine göre, Gaziantep İslahiye ilçesindeki İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'nde toplanan Jandarma ve Polis Özel Harekat timleri Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kilis Gülbaba ve Hatay Hassa sınırından Afrin'e girdi.

Afrin'den son dakika haberi... Jandarma ve Polis Özel Harekat timlerinin öncelikle olarak Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin bölgesinde teröristlerden temizlenen köylere sızma girişimini önlemek ve meskun mahal operasyonlarına katılacağı belirtildi.

Özel Harekat timleri Afrin'e girdi

 BÖLGEYE TANK SEVKİYATI YAPILDI

DHA'nın aktardığına göre, JÖH ve PÖH'lere İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi'ne ayrılışı ve Afrin'e girişi sırasında vatandaşlar ellerindeki Türk bayrakları ile sevgi gösterisinde bulundu. Öte yandan harekat kapsamında bölgeye tank sevkiyatı yapıldı.

AFRİN HAREKATI'NIN BİRİNCİ AYAĞI TAMAMLANDI!

JÖH ve PÖH TSK emrindeAfrin'de terör hedeflerine yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nda Jandarma Özel Harekat ve Polis Özel Harekat birlikleri meskun mahal operasyonlarında yer alacak. İçişleri Bakanlığı'na bağlı birlikler harekat kapsamında TSK emrine verildi

Güncellenme Tarihi : 26.2.2018 12:43

İLGİLİ HABERLER