Spor
  • 31.3.2011 00:00

KANARYA'DA KEYİFLER YERİNDE...

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda sarı-lacivertliler, ısınmanın ardından pas çalışmaları yaptı.

Daha sonra 3 gruba ayrılan sarı-lacivertli ekipte, bir grup saha içinde belirlenen parkurda koşular yaparken, diğer iki grup yarı sahada çift kale maç oynadı.

9 EKSİKLE ÇALIŞTILAR
Sarı-lacivertli ekibin antrenmanında 9 futbolcu yer almadı.

Antrenmanın başlamasına yakın saatlerde İstanbul'a gelen Lugano ve Stoch'un yer almadığı antrenmana, gribal enfeksiyonu bulunan ve kasıklarında ağrı olan Uğur, izinli olan Semih, yenileme çalışmasını salonda yapan kaleci Volkan Demirel, tedavi ve özel çalışmalarını salonda sürdüren Emre, sağ üst iç adalesindeki ağrı nedeniyle tedavi ve özel çalışmalar yapan Gökhan Gönül ile gözündeki iltihabın tedavisi süren Berk katılmadı. Nijerya Milli Takım maçının ardından yarın İstanbul'a gelecek olan Yobo da çalışmada yer almadı.

Bugünkü antrenmana yetişemeyen Lugano ve Stoch'un takımdan sonra tesislere gelerek çalışma yapacakları bildirildi.

YABANCILARIN NEŞESİ
Sarı-lacivertli ekibin antrenmanında Alex, Dia ve Andre Santos'un neşeli tavırları çalışmaya renk kattı.

5'e 2 top kapma çalışması sırasında Andre Santos topu Dia'nın bacaklarının arasından geçirince, yere yatıp üzerindeki yelekle yüzünü kapattı. Kaptan Alex daha sonra ayağa kalkan Dia'nın sembolik olarak iki kramponunu bağcıklarıyla bağlayarak ceza verdi. Dia da bacakları kapalı bir şekilde kısa bir süre sekerek cezasını çekti.

Üç futbolcunun yaptığı kısa oyun bu grupta çalışan Cristian, Güiza, Niang, Bilica ve İlhan'ı da güldürdü.

Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 18:58

İLGİLİ HABERLER