Asayiş
  • 18.1.2015 20:17

Karşılıksız aşkının kafasına vurup öldürdü

Şerafettin Kahraman, Nurten Çelikbaş'ın başka bir kişiyi sevdiğini söylemesi nedeniyle kafasına odunla vurup öldürdüğünü itiraf etti.

İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Nurten Çelikbaş, dün akşam Kültür Mahallesi'ndeki evinde kanlar içinde ölü bulundu. Nurten Çelikbaş'ın öldürülmesiyle ilgili soruşturma başlatan Bolu Emniyet Müdürlüğü cinayeti kısa sürede aydınlattı. İki defa evlenerek boşanan Nurten Çelikbaş'ı öldürdükten sonra kaçan Şerafettin Kahraman, Mudurnu'nun Taşkesti Beldesi'nde oturan babasının evinde yakalandı.

Gözaltına alınan Şerafettin Kahraman, Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne getirilerek ifadesi alındı. Cinayeti işlediğini kabul eden Şerafettin Kahraman, bir süredir ilişki yaşadığı Nurten Çelikbaş'ın evine gittiğini, Nurten Çelikbaş'ın başka bir kişiyi sevdiğini söylemesi üzerine kıskançlık krizine girerek, eline geçirdiği odunla kafasına vurduğunu, öldüğünü anladıktan sonra kaçtığını söyledi.

Şerafettin Kahraman ile Nurten Çelikbaş'ın ilişki yaşadığı ismi açıklanmayan kişi, bugün öğleden sonra adliyeye sevk edildi.
Taner BAYAR/BOLU, (DHA)

İLGİLİ HABERLER