Gündem
  • 30.4.2024 20:50

Kassam İsrail askerlerini ABD'nin verdiği F-16 bombasıyla dördüncü kez vurdu

Mücahitlerden akıl dolu mücadele: ABD verdi, İsrail attı, Kassam 4. kez vurdu!

Gazze'de cesurca direniş sergileyen Filistinli mücahitler, sivilleri katletmek için atılan F-16 bombalarını işgalci İsrail'e karşı kullandı.

İstanbul’un Beykoz ilçesi kadar bir alana sahip olan Gazze’de destansı bir direniş sergileyen Filistinli direnişçiler, soykırımcı İsrail’e karşı mücadeleyi tüm imkansızlıklara rağmen sürdürüyor. Akıl dolu bir mücadele veren mücahitler, atılan bombalardan silah üreterek işgalci Siyonist İsrail’i kendi bombalarıyla vuruyor.

F-16 BOMBASIYLA 4. PUSU!

İzzeddin el-Kassam Tugayları, Gazzeli sivillere atılan ancak patlamayan F-16 bombalarını işgalci İsrail askerlerine karşı dördüncü kez kullandı.

Gazze Şeridi'nin merkezindeki El Muğraka bölgesinin el-Sikka Caddesi'nde siyonistleri pusuya çeken Filistinli mücahitler, F-16 bombasından yapılan mayını kullandı. Mayınlı bölgeye gelen işgalci mekanize birliği infilak eden bombayla yok etti.

“MALLARINIZ SİZE İADE EDİLDİ”

Yeni bir görsel yayınlayan Filistinli direnişçiler, gerçekleştirilen pusuları Yusuf Suresi’nin 65. ayetiyle duyurdu. “Mallarınız size iade edildi...” ayetine atıf yapılan görselde vurulmuş ve ters dönmüş bir tank ile miğfer görüntüsü yer aldı. Ayrıca görselde Gazze direnişinin meşhur 'kırmızı ok'u da yer aldı.

DAHA ÖNCE 3 PUSU DAHA ATILMIŞTI

Kassam Tugayları, patlamayan F-16 bombalarıyla daha önce de Netzarim’de 1 defa, el-Muğraka’da ise 2 defa olmak üzere işgalci askerlere karşı kullandı. Gerçekleştirilen 3 pusuda çok sayıda İsrail askeri öldürüldü ve yaralandı.

Cenazede ibretlik olay! Öldükten sonra bile saraylarda yaşamak istemişti! Sonu hüsranla bitti

Çin'de, öldükten sonra bile sarayda yaşamak isteyen zengin bir iş insanın cenazesinde ibretlik bir olay yaşandı. İş insanının mezarına yaptırılan saray kalına tabut yerleştirildiği sırada mezarda göçük meydana geldi.

Mezarın içinde yer alan insanlar göçük altında kaldı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

 

Güncellenme Tarihi : 30.4.2024 19:46

İLGİLİ HABERLER