Asayiş
  • 8.7.2024 20:16

Katilin babası Bülent Cihantimur şov peşinde!

Türkiye, günlerce Timur Cihantimur'un karıştığı ölümlü kazayı konuşmuştu. Canavar annesi Eylem Tok tarafından yurt dışına kaçırılan Timur Cihantimur ABD'de yargılanırken baba Bülent Cihantimur ise yeni televizyon programı için hazırlık yapıyor. "Doktor B" lakaplı Bülent Cihantimur sosyal medya hesabından "Bu Ben Miyim?" isimli programın tanıtımını yaptı. Kazada hayatını kaybeden Oğuz Murat Aci'nin ailesi ise duruma çok sert tepki gösterdi. 

Katil oğlu Timur Cihantimur ABD’de yargılanırken baba Bülent Cihantimur şov peşinde! Yeni TV programını duyurdu: Katilin dizisi izenirse...

Katil oğlu Timur Cihantimur, ABD'de yargılanırken baba Bülent Cihantimur'un "Doktor B Bu Ben Miyim?" adlı TV programının tanıtmını yapması büyük tepki çekti.

BABA CİHANTİMUR'DAN SKANDAL PAYLAŞIM

Katil oğlu ABD'de tutuklu yargılanırken baba Bülent Cihantimur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım tepkilerin odağı oldu.Bülent Cihantimuri paylaşımında, yeni TV programı "Bu Ben Miyim?"in yakında başlayacağını söyledi.

Özer Aci, "Programın eski olduğunu düşünmüştüm. Tekrar başlayacakmış. Başlasın. Kendine çok güveniyorsa başlasın. İzleyicileri merakla izleyecek. Hangi kanaldır, nedir, ne değildir öğreneceğiz kısa zamanda. Türkiye'de katilin dizisi izlenirse, artık söylenecek bir laf yok. 2 milyon dolar kefalet talebinde bulundu. Sıkıntı yok. Sonuçta adalet yerini bulacak. Buna inanıyorum" dedi.

Güncellenme Tarihi : 8.7.2024 20:22

İLGİLİ HABERLER