Yaşam
  • 30.5.2023 11:17

Kılıçdaroğlu kaybedince oyuncu Hayal Köseoğlu sabaha kadar gözyaşı döktü

Seçim sonucu Hayal Köseoğlu’nu ağlattı

Oyuncu Hayal Köseoğlu, seçim sonucunun ardından sosyal medya hesabından ağladığı anı paylaştı. Köseoğlu, "Alın buyrun belki hayatında kimseye zararı olmamış bir genç kadının ülkesi için döktüğü gözyaşları sizi mutlu eder" ifadelerini kullandı.

Hayal Köseoğlu, dün gerçekleşen cumhurbaşkanı seçiminde sandık görevlisi olarak çalıştı.

Her fırsatta Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini söyleyen oyuncu, sonucun ardından gözyaşlarıyla isyan etti.

“BİR GENÇ KADININ ÜLKESİ İÇİN DÖKTÜĞÜ GÖZYAŞLARI SİZİ MUTLU EDER”

Instagram hesabından ağladığı bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, “Alın buyurun belki hayatında kimseye zararı olmamış bir genç kadının ülkesi için döktüğü gözyaşları sizi mutlu eder. Hayırlı uğurlu olsun çatladık, patladık” dedi.

Hayal Köseoğlu bir diğer paylaşımında ise “Bana çatla patla, kudurun, kaybettiniz yazanlar. Size iki çift lafım var. Bizim çoğumuzun tuzunun ne kadar kuru olduğunu bilmiyorsunuz. Mesela benim hayatımda hiç geçim sıkıntısı çekmediğimi, iki tane yabancı dilim olduğu için yurt dışında her türlü tutunabileceğimi, dünyanın her yerinde para kazanabilecek bir türlü meziyetim olduğunu, hatta ailem sağ olsun belki hayatımda tek gün çalışmadan bile yaşayabileceğimi… Sizin CEHAPE dediğiniz çoğu insanın o kadar tuzu kuru ki. Ona rağmen akın akın oy vermeye gitti herkes işini gücünü bırakıp. Müşahit oldu. Türkiye’de insanların yüzü gülsün diye, refah seviyesi, kültür seviyesi, eğitim seviyesi artsın diye. Halkı saçma sapan ideolojilerle kandırıp sömüremesinler diye. Kadınlar kızlar güpegündüz, kapalı halleriyle bile tacizden tecavüzden korkmasınlar diye. Halka insan gibi davranılsın, saygı duyulsun, koyun muamelesi yapılıp cukkalar indirilemesin diye” ifadelerini kullandı.

Güncellenme Tarihi : 30.5.2023 11:18

İLGİLİ HABERLER