Asayiş
  • 18.9.2023 17:35

Kız öğrenci dekan yardımcısını bıçakladı

Kız öğrenci dekan yardımcısını bıçakladı! İfadesinde öyle bir şey söyledi ki!
Dicle Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde kanlı bir olay yaşandı. Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yunus Yılmaz, odasında B. Y. adlı eski kız öğrencisi tarafından bıçaklandı. Üniversite binasında yakalanan B.Y., ifadesinde şunları anlattı: Bana geri zekalı diye…

Kız öğrenci dekan yardımcısını bıçakladı! İfadesinde öyle bir şey söyledi ki!

 

Kanlı olay bu sabah Dicle Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasında yaşandı. Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yunus Yılmaz, odasında eski kız öğrencisi B.Y.'yi ağırladı.

Ancak içeride tartışma çıktı. Dekan yardımcısı genç kız tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.Başından yaralanan Yılmaz, üniversitenin tıp fakültesine kaldırıldı. B.Y. de üniversitenin güvenlik görevlileri tarafından bina içinde yakalandı.

"GERİ ZEKALI" DİYORDU!
Gözaltına alınan B.Y. ifadesinde, Doç. Dr. Yunus Yılmaz'ın eski öğrencisi olduğunu, o dönem kendisine sürekli 'geri zekalı' diye hitap ettiğini, arkadaşlarının kendisine böyle hitap etmeye başladığını, onun yüzünden disiplin cezası aldığını ileri sürdü.Ayrıca psikolojinin bozulduğunu ve bu nedenle bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Güncellenme Tarihi : 18.9.2023 17:46

İLGİLİ HABERLER