Dünya
  • 27.8.2023 21:00

Kıza benzemesi için hadım edilen çocuk yaşadığı dramı özetledi: Anne erkek olursam beni sevecek misin?

ABD'de kız çocuğuna benzemesi için ailesinin kararıyla kimyasal yollarla hadım edilen ve hormon ilaçları kullandırılan çocuğun annesine, "Bazen erkek olduğumu düşünüyorum. Erkek olursam beni sevecek misin?" sorusu yaşadığı vahim durumu gözler önüne serdi.

Kıza benzemesi için hadım edilen ABD'li çocuktan annesine acı soru: Erkek olursam beni sevecek misin?

Türkiye'de 11 doktorun henüz reşit olmamış 22 çocuğa hormon tedavisi uygulanarak ve ameliyat ile desteklenerek cinsiyetlerini değiştirmesi gündeme bomba gibi düştü.

Yeni Şafak'ın ortaya çıkardığı skandal konuşulmaya devam ederken, ABD'de bu tedaviyi gören bir çocuğun yaşadığı dram da sosyal medyada gündem oldu.

'Erkek olursam beni sevecek misin?'

Kız çocuğuna benzemesi için ailesinin kararıyla kimyasal yollarla hadım edilen Josey isimli çocuğun, annesine "Bazen erkek olduğumu düşünüyorum. Erkek olursam beni sevecek misin?" dediği görüntüler binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Bu tehlikeye karşı önlem alınmalı

Videonun ABD'de yayın yapan NBC televizyonunda 2012 yılında çekilen bir programa ait olduğu ortaya çıksa da durumun vahametini gözler önüne seren bu görüntüler büyük tepki çekti.

Çocuklarını sapkın LGBT teröründen korumak isteyen vatandaşlar, yaklaşan büyük tehlikeye dikkat çekerek önlem alınması çağrısında bulundu.

Öte yandan, Josey'e hormon tedavisi uygulanmadan önceki görüntüleri de programda yayınlandı:


 

Güncellenme Tarihi : 28.8.2023 23:11

İLGİLİ HABERLER