Gündem
  • 10.12.2023 13:56

Kızının doğum günü Gazze'de binayı bombalatan İsrailli yarbay gebertildi

Filistinlilerin evlerini bombalatarak kızının doğum gününü kutlayan o işgalci öldürüldü
Gazze Şeridi'nin kuzeyinde kızının doğum gününü Filistinlilerin evlerini bombalatarak  kutlayan işgalcinin öldürüldüğü resmen duyuruldu.

İsrail askeri, Gazze'de kızının doğum gününü kutlama bahanesiyle kameralar önünde skandal bir açıklama yaptı. "Bu patlamayı 2 yaşındaki prensesim Ella'ya armağan ediyorum" diyen asker, olayın ardından bombalanacak binanın koordinatlarını telsizle yetkililere iletti. Uluslararası toplumdan büyük tepki çekmişti.


"İsrail Askerinin Provokatif Kutlama: Kızına Bombalı Doğum Günü"Gazze'deki işgalde rol oynayan bir İsrail askeri, komutanlarından izin alarak kamera karşısında skandal bir kutlama gerçekleştirdi. İsrail'in Filistinlilere yönelik uyguladığı şiddetin ardından yapılan insani ateşkese rağmen, işgalci rejim Filistinlilere yönelik zulmüne devam ediyor.Bu kez kameralar önünde bir asker, kızının doğum gününü kutlama bahanesiyle şok edici bir açıklama yaptı. "Bu patlamayı 2 yaşındaki prensesim Ella'ya armağan ediyorum, onu çok özledim" diyen asker, olayın ardından bombalanacak binanın koordinatlarını telsizle yetkililere iletti.


 

ÖLDÜRÜLDÜ

İsrail ordusunda görevli bir asker, kızının doğum gününü kutlamak için Gazze'de bir evi havaya uçuran Albay Rütbesinde ki israil'li subay. Bu sabah kuzey Gazze Şeridi'nde Filistin direniş grupları ile girdigi çatışmada öldürüldü.

Güncellenme Tarihi : 10.12.2023 22:56

İLGİLİ HABERLER