Yaşam
  • 13.3.2023 11:02

Konyalılar Eşcinsel Selin Ciğerci'nin geldiği binayı bastı

Konya'da bir grup, Selin Ciğerci'nin açılışını yaptığı güzellik merkezinin önünde "Konya'dan defol" diyerek slogan attı.Konya'da bir grup, Selin Ciğerci'nin açılışını yaptığı güzellik merkezinin önünde "Konya'dan defol" diyerek slogan attı.

Konya'da bir grup, Selin Ciğerci'nin açılışını yaptığı güzellik merkezine, taşla saldırıp 'Defol buradan' diyerek slogan attı

Konya'ya giden Selin Ciğerci, açılışını yaptığı güzellik merkezinin önünde toplanan kalabalık tarafından "Konya'dan defol, seni burada istemiyoruz" sloganlarıyla protesto edildi. Kalabalık gruba polis müdahale etti.

Selin Ciğerci, Konya'da güzellik merkezini açacağını duyurduktan sonra, burada istenmediğiyle ilgili paylaşımlar yapılmıştı.

Helal olsun Konya! Eşcinsel Selin Ciğerci'ye güzellik merkezini açtırmadılar

Konya'da bir grup, Selin Ciğerci'nin açılışını yaptığı güzellik merkezine, taşla saldırıp 'Defol buradan' diyerek slogan attı

DÜKKANIN ÖNÜNDE SLOGAN ATTILAR

Aldığı tepkilerin ardından çektiği bir video ile çok üzgün olduğunu dile getiren Selin Ciğerci, açılış için Konya'ya gitti. Açılış sırasında bir grup, "Konya'dan defol" "Ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" çığlıklarıyla Selin Ciğerci'yi güzellik merkezinin önünde protesto etti. Kalabalığa polisler müdahale etti.

Konya'da bir eşcinsel sapkının açmak istediği güzellik merkezi önünde duyarlı Müslümanlar tarafından protesto gösterisi düzenlendi.

Adı 'Hasan' olan ve ameliyatla kadına dönüştüğünü iddia eden eşcinsel Selin Ciğerci, kent merkezinde güzellik salonu açmak istedi.

Konya'nın duyarlı Müslümanları açılmak istenen iş yeri önünde toplandı. Tekbirlerin getirildiği eylem sonrasında, eşcinsel  açılışı iptal etti.

Yaşananlar amatör kameralarla kaydedildi.

"BEN ÇOK ÜZÜLDÜM"

Konya'da şube açacağı için büyük heyecan duyan Selin Ciğerci, "Birisi bana 'Nerelisin?' diye sorduğu zaman, ben size yemin ederim İstanbulluyum değil Konyalıyım diyorum gururla. Ben Konyalı bir iş adamı gördüğüm zaman veya başarılı bir insan gördüğüm zaman, seviniyorum gurur duyuyorum sanki anam babam yani. Konya'da şube açmaya gidiyorum, birkaç olay oldu bilmiyorum haberiniz var mı? Ben çok üzüldüm. Bu arada benim amcam orada belediye başkanlığı da yaptı. Gider gelirdik Konya'ya. Biz bu kadar bağlıyız Konya'ya. Beni babam bir tek Konya şubesi açınca "Hayırlı olsun kızım" diye aradı. O haberleri gördüm üzüldüm. Bir söz vardır " Kul kırmak Kabe yıkmak gibidir". Ben oraya iş yeri açmaya geliyorum. İnsanlara istihdam sağlamaya geliyorum. Ben 500 kişiye, sadece şubelerimde çalışan hanımefendi sayısı 500'e yakın. O kadar insana istihdam sağlıyorum. Yapmayın, çok ayıp ve çok günah. İncittiğiniz yerden kırılırsınız" demişti.

 

Güncellenme Tarihi : 13.3.2023 11:21

İLGİLİ HABERLER