Gündem
  • 24.6.2024 14:08

Kübra Gültekin'in seyir terasından 150 metrelik uçuruma atladı

20 yaşındaki Kübra'nın kahreden ölümü! Telefon konuşması detayı dikkat çekti!
Hakkari'de 20 yaşındaki Kübra Gültekin'in seyir terasından uçuruma atladığı iddia edildi. Gültekin'in cansız bedeni, Van'dan gelen dalgıç polis ekipleri tarafından Zap Suyu'nda bulundu. Görgü tanıkları, genç kızın telefonla konuştuktan sonra canına kıydığını söyledi.

Bir zamanlar terörle anılıyordu şimdi seyir terası için geliyorlar |  Hakkâri Haberleri

Hakkari- Van kara yolundaki Sümbül Mahallesi'nde bulunan seyir tepesine gelen Kübra Gültekin (20), iddiaya göre, dün saat 22.00 sıralarında cep telefonuyla konuştuktan sonra önce çanta ve ayakkabısını uçurumdan attı, ardından kendisi atladı.

20 yaşındaki Kübra'nın kahreden ölümü! Telefon konuşması detayı dikkat çekti! - Resim : 1

150 METRELİK UÇURUM 

Gültekin'in yaklaşık 150 metre yüksekliğe sahip uçurumdan atladığını görenlerin ihbarı sonrası bölgeye İtfaiye, AFAD, UMKE, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

POLİS DALGIÇ EKİPLERİ ARAMAYA KATILDI

Bölgeye gelen ekipler, termal görüntüleme gece görüşlü dron ve aydınlatma lambaları ile çalışma başlattı. Sabaha kadar süren çalışmalara, Van'dan gelen su altı polis dalgıç ekibi ve rafting ekibi de botla destek verdi.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Çalışmalar sonucu Gültekin'in cansız bedeni, dalgıç polisler tarafından Zap Suyu'nda bulundu. Cenaze, otopsi işlemleri için Hakkari Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncellenme Tarihi : 24.6.2024 14:15

İLGİLİ HABERLER