Gündem
  • 25.6.2024 23:10

Külliye'de sürpriz görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın 16.00'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüşme gerçekleştirecek.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yarın 16.00'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir görüşme gerçekleştireceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile yarın saat 16.00’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geleceklerdir.

— Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) June 25, 2024

Bahçeli: Cumhur İttifakı Türkiye'nin ruh köküdür
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bugün icra edilen grup toplantısında yaptığı açıklamada, 'Cumhur İttifakı'nın geleceğine dair' spekülasyonlara ilişkin "Cumhur İttifakı Türkiye'nin ruh köküdür. İttifak kararlılıkla yoluna devam edecek" demişti.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de geçtiğimiz günlerde "Ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir" açıklamasında bulunmuştu.

Güncellenme Tarihi : 25.6.2024 21:24

İLGİLİ HABERLER