Spor
  • 30.8.2014 15:28

Kulüplerden 30 Ağustos mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Spor Toto Süper Lig’deki birçok takımın resmi sitelerinden yayınladıkları mesajlar şöyle:

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN:
“Aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümünde, tüm Türk milletinin Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Bu vesileyle En Büyük Beşiktaşlı Ulu Önder Atatürk'ün izinde olduğumuzu bir kez daha tekrarlarken, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum.”

GALATASARAY:
“Bir ulusun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği, milli mücadele sürecinin en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 92. yılını kutluyoruz. Bu büyük zaferin 92. yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.”

FENERBAHÇE:
“30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutluyor; bu vesileyle başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.”

TRABZONSPOR:
“Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 92. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.”

KASIMPAŞA:
“Aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümünde, tüm Türk milletinin Zafer Bayramı'nı kutluyoruz. Bu vesileyle Ulu Önder Atatürk'ün izinde olduğumuzu bir kez daha tekrarlarken, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.”

GENÇLERBİRLİĞİ:
“Büyük Zafer’in” takipçisiyiz. 92 yıl önce vatan topraklarımızı paylaşmak ve bu topraklar üzerinde söz sahibi olmak için yurdumuzu istila eden düşmana karşı Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının başlattığı milli mücadelenin en anlamlı günü bugün. Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nde kazanılan bu unutulmaz zafer, bir ulusun özgürlüğünden asla vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta büyük önder Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını gazilerimizi bir kez daha minnet ve saygıyla anıyor, kazanılan Büyük Zafer’in ışığında çizilen bağımsızlık yolunun takipçisi olduğumuzu tekrarlamaktan gurur duyuyoruz.”

BALIKESİRSPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutluyor; bu vesileyle başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.”

AKHİSAR BELEDİYESPOR:
“30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.”

GAZİANTEPSPOR:
“Ulusumuzun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği, milli mücadele sürecindeki en büyük adım olan Büyük Taarruz Zaferinin 92. yıl dönümünde her zaman onur ve gurur duyduğumuz ordumuzun elde ettiği büyük zaferi bir kez daha kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.”

KARDEMİR KARABÜKSPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Büyük Zafer'e emek verenleri minnet ve saygıyla anıyoruz.”

SİVASSPOR:
“Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen '30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarız.”

ÇAYKUR RİZESPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun”

ESKİŞEHİRSPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun. Tarihi şanlı zaferlerle dolu Yüce Milletimizin bağımsızlık uğruna verdiği onur mücadelesinin zaferle sonuçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlar, başta Ulu Önderimiz Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları önünde saygıyla eğiliriz.”

TORKU KONYASPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun. Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferi'nin 92. yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutluyor; bu vesileyle başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.”

KAYSERİ ERCİYESSPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

BURSASPOR:
“30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

 

İLGİLİ HABERLER