Spor
  • 27.6.2024 10:09

Maçın adamı Barış Alper

Barış Alper Yılmaz: Bize güvensinler
Türkiye'nin Çekya'yı yenerek EURO 2024'te Son 16 Turu'na kaldığı maçın oyuncusu seçilen Barış Alper Yılmaz, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Bize güvensinler. Jenerasyonumuz çok iyi. Büyük başarılara imza atacağız" dedi.

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu son maçında Çekya'yı 2-1 yenen Türkiye, Son 16 Turu'na yükseldi. Çekya maçının oyuncusu seçilen Barış Alper Yılmaz, karşılaşmanın ardından TRT Spor'a konuştu.

Takıma elinde geldiğince yardımcı olmak istediğini belirten Barış Alper Yılmaz "Zor bir maç oldu. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Gruptan çıktık. Adım adım ilerleyeceğiz. İnşallah Avusturya'yı da yeneceğiz. Taraftarlara da çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı belki buralara kadar gelemezdik. Bize güvensinler. Jenerasyonumuz çok iyi. Büyük başarılara imza atacağız" dedi.

Barış Alper Yılmaz, kendisini nasıl bu kadar geliştirdiği şeklinde gelen soruya "Çalışarak buralara geldim. Bu işin sırrı çalışmak" yanıtını verdi. 

Güncellenme Tarihi : 27.6.2024 10:11

İLGİLİ HABERLER