Spor
  • 31.10.2023 12:21

Manchester United Galatasaray'ın yıldızına talip oldu

Galatasaray'ın yıldızına Manchester United talip! Şampiyonlar Ligi'ndeki maç etken oldu...

Manchester United, Galatasaray'ın Old Trafford'da 3-2 kazandığı mücadeledeki performansı ile fark yaratan yıldız oyuncu için devreye girdi. İngiliz ekibi, Aslan'ın yıldızı için Beşiktaş derbisine de temsilci gönderdi.

3-2'LİK MAÇ SONRASI HAREKETE GEÇTİLER 
Galatasaray'ın Old Trafford'da Manchester United'a karşı aldığı 3-2'lik zafer tüm gözleri Aslan'ın yıldızlarına çevirdi. O maçta ev sahibi ekip de Sarı-Kırmızılılar'ın yıldız oyuncusunun performansından etkilenerek transfer için girişimlere başladı.

MANU'NUN GÖZÜ SACHA BOEY'DA 
Sergilediği başarılı performansla Sacha Boey, Avrupa devlerini peşinden koşturmaya başladı. Fransız basınından Sport’un haberine göre 23 yaşındaki futbolcu, İngiliz devi Manchester United’ın transfer radarına girdi.

DERBİYE TEMSİLCİ GÖNDERDİLER 
Old Trafford’da Galatasaray’ın 3-2 kazandığı Şampiyonlar Ligi maçında çok iyi performans ortaya koyan Boey ile United’ın yanı sıra Arsenal ve İspanyol kulüplerinin de ilgilendiği ifade edildi. İngiliz basınında yer alan haberlerde ise Manchester United’ın, Galatasaray’ın Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ettiği derbiye Boey’yi izlemek üzere temsilci gönderdiği belirtildi.

20-25 MİLYON EURO 
Sacha Boey, yaz döneminde de birçok kulüpten teklif almış, ancak Galatasaray Yönetimi Şampiyonlar Ligi’nde oynaması konusunda genç futbolcuyu ikna etmişti. 

Galatasaray’la zamlı sözleşme imzalamaya hazırlanan genç oyuncu için Sarı-Kırmızılı kulüp 20-25 milyon Euro bandında bir bonservis beklentisi içerisinde.

Güncellenme Tarihi : 31.10.2023 12:24

İLGİLİ HABERLER