Yaşam
  • 31.5.2016 00:08

Manken Yaşar Alptekin türbanlı karısını bakın nasıl bulmuş

Yaşar Alptekin: Eşimle internette tanıştım

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, sosyal medyada tanışarak nikah masasına oturduğu eşi ve evliliğini hakkında ilk kez konuştu. Bir dönem podyumların ve sinema filmlerinin aranan isimlerinden olan Yaşar Alptekin, evinin kapılarını 'Magazin 8' programına açtı.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen 54 yaşındaki Yaşar Alptekin eşiyle tanışma hikayesini de şu sözlerle anlattı: "Ben bayanların Facebook'ta arkadaşlık tekliflerini kabul etmiyorum, erkekleri kabul ediyorum. Soyadını görünce onu da erkek diye kabul ettim. Sonra bayan çıktı. Ayıp olmasın diye bir şey demedim. Mesajlaştık. Almanya'ya konferansa gitmiştim, orada tanıştık."

Romantik bir insan olmadığını söyleyen Alptekin, eşine evlenme teklifini cep telefonu ile yaptığını itiraf etti. Kendisine proje teklifi gelmediğini belirten ünlü oyuncu "Kullanma tarihimiz geçti herhalde" diyerek, yapımcılara sitem etti. 80'li yıllarda podyumda ve sinemada fırtınalar estiren, özellikle dansları ile çok konuşulan Yaşar Alptekin'in, ekrandan uzak kalsa da dans tutkusundan vazgeçmediği ortaya çıktı. Alptekin evine dans stüdyosu yaptırdığını söyledi.

Güncellenme Tarihi : 31.5.2016 00:26

İLGİLİ HABERLER