Asayiş
  • 1.2.2021 00:00

Marketçi kapıyı kilitleyince olanlar oldu

Antalya'da bir iş hanında kilitli kalan biri avukat, 3 kişiyi itfaiye ekipleri kapıdaki zincirleri keserek çıkardı. Olay, saat 18.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi üzerinde bulunan bir iş hanında meydana geldi.

İş hanı altında bulunan market işletmecisi sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı saat 17.00'de dükkanını kapatırken, iş hanının kapısını da zincirledi. Bu esnada iş hanı içerisinde bürosu bulunan avukat Ramazan Oral, 12 yaşındaki oğlu Ege ve asistanı olduğu öğrenilen Hilal Boyacı ofisten çıktıktan sonra aşağıya indiklerinde iş hanının dış kapısının zincirle kapandığını gördü.

Kırık camdan bakıp yardım isteyecek birilerini aradı | ONHaber.Net - Son  Dakika Haberler

İş hanından çıkamayan avukat ve yanındakiler, market sahibine ulaşmak istedi ancak başarılı olamadı. İş hanı dış kapısının camının kırık noktasından yoldan geçen bir vatandaşa seslenen Hilal Boyacı, içeride mahsur kaldıklarını ve durumu itfaiyeye bildirmesini istedi.

Kırık camdan bakıp yardım isteyecek birilerini aradı | ONHaber.Net - Son  Dakika Haberler

Yoldan geçen vatandaş telefonuyla hemen itfaiye ekiplerini arayarak durumu bildirdi. Kısa sürede iş hanı önüne gelen itfaiye ekipleri, kanca demir makasıyla zinciri keserek kapıyı açtı. Kapının açılmasıyla beraber Avukat Ramazan Oral, oğlu Ege ve Hilal Boyacı dışarıya çıktı.

Çaresizce bekledi Marketçi kapıyı kilitleyince olanlar oldu

'MARKETÇİ KAPIYI KAPATMIŞ'

İş hanı altında bulunan market sahibinin kapıyı kapattığını ve içeride kaldıklarını ifade eden Avukat Ramazan Oral, "Biz içeride çalışıyorduk. Marketçi kapıyı kapatmış, bu esnada da biz içeride kaldık. İtfaiye çağırdık, onlar da kapıyı açtı ve dışarıya çıktık" dedi.

Güncellenme Tarihi : 1.2.2021 00:22

İLGİLİ HABERLER