Spor
  • 30.4.2010 14:04

MENAJER PULIS'TEN TUNCAY'A ELEŞTİRİ

LONDRA - İngiliz Daily Mirror gazetesinde yer alan haberde, menajer Pulis, yıllar önce futbolcuların menajerlerinin yanına gelerek yüz yüze konuşmayı tercih ettiklerini belirterek, ''Ama bugün Tuncay ve Kitson alınganlık gösteriyor ve bunun da doğru olduğunu düşünüyor'' dedi.
Bu durumu garipsediğini anlatan Galli teknik adam, ''Artık farklı bir zamandayız. Oyundan çıkarıldığı için memnun olan bir futbolcuyla bugüne kadar karşılaşmadım. Ancak bir sıkıntınız varsa Pazartesi gününe kadar bekleyip menajerin kapısını çalarsınız ve problemi çözersiniz'' ifadelerini kullandı.
Futbolcuların kazandıkları paralara gönderme yapan ve bazı oyuncuların çok ''değerli'' olduğunu kaydeden Pulis, ''Çok fazla para kazanıp bir balon içerisinde yaşıyorlar. Hayatın gerçeklerinden uzaklar'' yorumunu yaptı.
Tuncay'ın durumunun diğer oyunculara göre bazı açılardan farklı olduğunu ve milli futbolcunun değişik bir kültürden geldiğini ifade eden 52 yaşındaki teknik adam, İngiliz futbolcuların davranışlarına tepki göstererek, ''Bir odam var. Kapısını çalıp benimle konuşabilirler'' dedi.
Guardian gazetesinde 2 gün önce yer alan haberde, menajer Pulis'in, disiplinsiz davranışları nedeniyle aralarında milli futbolcu Tuncay Şanlı, James Beattie, Liam Lawrence ve Dave Kitson'ın da bulunduğu yaklaşık 10 futbolcuyla sezon sonunda yollarını ayıracağı ileri sürülmüştü.

Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 08:14

İLGİLİ HABERLER