Spor
  • 28.9.2022 11:11

Mertens'in sonraki adresini açıkladı!

Süper Lig'e yeni transferleriyle iyi bir giriş yapan Galatasaray'da flaş gelişmeler yaşanıyor... Daha önce Napoli'de de forma giyen sarı kırmızılı yıldız Dries Mertens, kariyeriyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Çarpıcı ifadeler kullanan Mertens, bir sonraki adresini de resmen açıkladı.

Spor Toto Süper Lig'e yeni transferleriyle iyi bir giriş yapan Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor...

Cimbom, birçok yıldızı kadrosuna katarak yaz transfer dönemini açık ara önde kapattı.

Daha önce Napoli'de de forma giyen sarı kırmızılıların yeni transferi Dries Mertens, kariyeriyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Çarpıcı ifadeler kullanan Mertens, bir sonraki adresini de resmen açıkladı. İşte o tüm detaylar...

MENAJERİ BÖYLE AÇIKLAMIŞTI

Belçikalı yıldızın menajeri Stijn Francis, Napoli ile sözleşmesinin bitmesinin ardından oyuncusuna Juventus'un da ilgisinin olduğunu ancak Mertens'in Napoli'yle olan güçlü bağı nedeniyle bu teklifi reddettiğini söyledi.

Stijn Francis'in açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray'la pazarlıkları uzun sürdü. Aşırı taleplerimiz olmamasına rağmen Napoli'den de yeni bir sözleşme teklifi gelmedi."

"Juventus'un da Mertens'e ilgisi vardı. Mertens için bu teklif somut ve ilginçti ancak onun Napoli ile arasında güçlü bir bağ var."

Mertens'in sonraki adresini açıkladı!

"Sonunda bunu da düşünerek Juventus'un teklifini reddetti ve yürekten bir seçim yaptı"

MERTENS'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

Galatasaray'ın Belçikalı yıldızı Dries Mertens, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

San Gennaro Ödülü'nü kazanan Mertens, şu ifadeleri kullandı:

"Napoli'yi özlüyorum. Palazzo Don'Anna'ya aşık olduk. Bugün hala bizim evimiz."

"Onu ilk gördüğümüzde bir arkadaşım Napoli'nin en güzel evi olduğunu söyleyerek beni oraya götürmüştü ama yine de evimizin restore edilmesi gerekiyordu.""Evi görünce içeri girer girmez denizi gördüm ve aşık oldum. Tek sorun evin tadilatıydı. Arkadaşım bana bir ay daha bekleyeceğini söyledi. Güvendik. ve iyi gitti"

ÇARPICI YANIT: GERİ DÖNECEĞİMİZ KESİN

"Cevabımı zaten biliyorsun. Kat evet derse, o zaman benim için geri döneceğimiz kesin. Napoli'nin yıldan yıla geliştiğini görüyorum, dünyanın en güzel şehri.Bella Mbriana'nın ne anlama geldiğini biliyorsam? Pino Daniele'nin de tüm şarkılarını biliyorum, yani cevap evet"

 

Güncellenme Tarihi : 28.9.2022 11:16

İLGİLİ HABERLER