Asayiş
  • 18.6.2021 12:11

Mesaja inandı hayatının şokunu yaşadı!

Adana’da akılalmaz bir olay yaşandı. Bir kadın, sevgilisine mesaj atıp eve çağırdı. Eve giden adam ise hayatının şokunu yaşadı. İşte haberin detayları…

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Sarıçam ilçesine bağlı Gültepe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 15 Haziran günü Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Gasp Büro Amirliğine gelen A.T., 5 Haziran akşamı gönül ilişkisi yaşadığı G.Y.'nin (26) cep telefonuyla arayıp, "Paraya ihtiyacım var" diyerek evine çağırdığını, bunun üzerine G.Y.'nin yanına gittiğini, çay içtiği sırada evin kapısının çalındığını belirterek, "G.Y. kapıdakinin yeğeni Uğurcan U. (24) ile arkadaşı Emre T. (26) olduğunu görünce, bana saklanmamı söyledi. Ben de diğer odaya giderken, salona gelen Uğurcan U. masadaki iki çay bardağını görünce şüphelenip evde biri olup olmadığını sordu.

G.Y. evde kimsenin olmadığını söylese de Uğurcan U., diğer odaya girdiğinde beni gördü. Uğurcan U., 'sen burada ne yapıyorsun bu namus meselesi' diyerek beni darp etmeye başladı. Bıçakla tehdit ederek arkadaşı Emre T.'nin evine götürdü. Burada sandalyeye bağladı. Beni darp etmeye devam eden Uğurcan U., 'Bu iş namus meselesi. Bize para vereceksin. Yoksa seni yaşatmayız' dedi. Başta paramın olmadığını söyledim ama sonra darp etmeye devam edilince eşimi arayıp, 'otomobil aldım, evde para edecek ne varsa göndereceğim taksiciye ver' dedim. Bunun üzerine eşim, evdeki 14 yarım ve 1 çeyrek altını taksiciyle birlikte Emre T.'nin evine gönderdi. Altınların yeterli olmayacağını söyleyen Uğurcan U., beni darp edip 500 bin TL'lik senet imzalattı. Senedi imzalayınca beni bıraktılar. 15 Haziran günü senedin icraya verildiğini öğrenince şikayetçi olmaya karar verdim. Ben G.Y. ile sevgiliyim G.Y. beni eve çağırıp tuzak kurdu. Bu 3 zanlıdan da şikayetçiyim" diye ifade verdi.

İLGİLİ HABERLER