Spor
  • 30.7.2014 21:58

Mevlüt Erdinç'te flaş gelişme

Saint-Etienne’in teknik patronu Christophe Galtier, Mevlüt Erdinç hakkında kritik bir açıklamada bulundu.Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın transfer listesinde olan Mevlüt Erdinç için Fransa'dan yeni bir açıklama geldi.

Fransa Ligue ekiplerinden Saint-Etienne'nin transfer gündemine ilişkin olarak açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam Christophe Galtier, yeni bir forvet oyuncusu alacaklarını açıklarken, bu ismin Mevlüt Erdinç'in takımdaki geleceği ile alakalı olduğu söyledi.

Yeni forvetlerinin kiralık olarak geleceğini belirten Fransız teknik adam, "Bu transferi büyük bir kulüpten kiralık olarak getireceğiz, bu ismin gelişi de Mevlüt Erdinç'in takımdaki geleceği ile bağlantılı olacak" şeklinde konuştu.

Deneyimli teknik adamın bu sözleri Mevlüt Erdinç'in Fransız ekibinden ayrılacağı iddialarını güçlendirirken, akıllara yine geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir basın toplantısında Christophe Galtier'in söylediği "Mevlüt Erdinç'in transferi için Galatasaray bize bir talepte bulundu. Galatasaray'ın ilgisi Mevlüt'ün de ilgisini çekebilir" sözlerini getirdi.(sporx)

 

Güncellenme Tarihi : 19.3.2016 02:54

İLGİLİ HABERLER