Asayiş
  • 30.5.2018 00:05

Meydan muharebesi gibi kavga! 1'i polis 5 yaralı

Erzurum’da aralarında husumet bulunan iki grup arasında başlayan ve daha sonra yaklaşık 100 kişinin karıştığı bıçaklı, sopalı kavgada 1’i polis 5 kişi yaralandı. Kavgaya karışan çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

Olay iftar sonrası Erzurum’un Aziziye ilçesi Ilıca semtinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, aralarında yer meselesi yüzünden husumet bulunan iki grup berberde karşı karşıya geldi. Sözlü başlayan tartışma kısa süre sonra bıçaklı kavgaya dönüştü. 2 kişinin bıçaklanarak yaralandığı olayın ardından kavgayı haber alan şüphelilerin yakınları olay yerine akın etti. Yaklaşık 100 kişilik iki taraftan da şüpheli yeniden kavgaya tutuşurken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Meydan muharebesi gibi kavga! 1'i polis 5 yaralı

Olaya ilk müdahale eden ekipten kafasına sandalye darbesi alan 1 polis yaralandı. Toplamda 1’i polis 5 kişinin yaralandığı olaya çevik kuvvet polisleri ve TOMA ile müdahale edildi.

Meydan muharebesi gibi kavga! 1'i polis 5 yaralı

Kavgaya karışan çok sayıda şüpheli gözaltına alınırken yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri Ilıca semtinde geniş güvenlik tedbiri alırken yeni bir olaya sebebiyet verilmemesi için tedbirler sürdürülüyor. Erzurum`da daha önce de kız kaçırma meselesi yüzünden iki aile karşı karşıya gelmiş ve 200 kişi birbirine girmişti.

Meydan muharebesi gibi kavga! 1'i polis 5 yaralı

Güncellenme Tarihi : 30.5.2018 00:35

İLGİLİ HABERLER