Spor
  • 29.11.2014 16:19

Milli oyuncu canlı yayında galatasaray'ı açıkladı

Galatasaray'a transfer olacağı konuşulan Akhisar Belediyespor'un tecrübeli futbolcusu Bilal Kısa, bu iddialara cevap verdi.

Galatasaray'ın Cesare Prandelli'nin ardından Hamza Hamzaoğlu'nu takımın başına getirmesinin ardından genç teknik adamın sarı-kırmızılı takıma yapacağı transferler konuşulmaya başlandı.

Hamza Hamzaoğlu'nun Akhisar Belediyespor'dan eski öğrencisi olan Bilal Kısa'nın Ocak ayında Galatasaray'a transfer olacağı dedikodularına 31 yaşındaki futbolcu cevap verdi.

''Seve seve Galatasaray'da oynarım'' 
Bilal Kısa, Bugün TV'de 'Ceza Sahası' adlı programa telefonla bağlanarak bu iddia hakkında konuştu. Tecrübeli futbolcu, "Galatasaray'a transfer olacağım yönünde şu an net bir şey yok. Kulüpler anlaşırsa mutlu olurum ve seve seve Galatasaray'da forma giyerim" dedi.

Roberto Mancini'nin kendisini Galatasaray'a transfer etmek istediği yönündeki iddialara da cevap veren Bilal Kısa, "Galatasaray'ın resmi teklif yapıp yapmadığını bilmiyorum. Milli Takım'daki arkadaşlarımla konuşmuştum. Mancini devam etseydi, beni Galatasaray'a alacağını söylemiş" açıklamasını yaptı.

Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ın başında ilk maçını eski takımı Akhisar Belediyespor ile oynayacak olmasıyla ilgili de konuşan Bilal Kısa, "Hamza Hoca açısından da değişik bir maç olacak. Çok değişik duygularla bir maç oynanacak. Ben de arkadaşlarımı yalnız bıraktım, cezalıyım. Elimizden gelenin en iyisini yaparak iyi bir skor almak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu'nun futbol anlayışıyla ilgili de açıklamalar yapan Kısa, "Hamza Hoca çok iyi bir insan. Bize ağabey gibi yaklaştı. Düşüş içerisinde olan isimler, Hamza Hoca ile çıkış yakaladı. Oyun olarak da hep göze hoş gelen futbol oynatmayı seviyordu. Akhisar'da başarılı sezonlar geçirdi. Galatasaray'da da başarılı olmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.

 

Güncellenme Tarihi : 18.3.2016 23:59

İLGİLİ HABERLER