Medya
  • 22.1.2024 12:00

Muhalif HALK TV'de aykırı sözler.. Erdoğan'ı takdir ediyorum

Hüsnü Mahalli'den Özel'e adaylık eleştirisi: Bu konuda Erdoğan'ı takdir etmek lazım

CHP'de bitmek bilmeyen adaylık kavgası siyasetin gündeminde. Özgür Özel'i bir şey değiştirememekle eleştiren muhalif gazeteci Hüsnü Mahalli, aday belirleme süreçlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı örnek gösterdi.Yerel seçim süreci yaklaşırken, CHP'de "değişimin olmadığı değişim" süreci tartışılmaya devam ediyor. İttifak arayışları olan partide adaylık kavgaları da bitmek bilmiyor. 

TELE1'de Namık Koçak'ın konuğu olan muhalif gazeteci Hüsnü Mahalli, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i eliştirdi. Mahalli, "CHP kendini toparlamadı. Kimse kusura bakmasın. Yani Özgür Bey henüz partiyi toparlamadı. Yani umarım en azından 31 Mart'a kadar toparlar. Biz hiç unutmuyorum Özgür Bey seçildiği gün buradaydık. Ben dedim ki maksimum 2 hafta içerisinde toparlaması lazım. Yok yapamıyor. Hala kavga devam ediyor. Şimdi kim bilir ne yapıyor" dedi.

Koçak ise, CHP'de "Onun adamı, bunun adamı" şeklinde adaylık kavgası olduğunu belirtti. 

Gazeteci Hüsnü Mahalli.Gazeteci Hüsnü Mahalli.

"ERDOĞAN'I TAKDİR ETMEK LAZIM"

Koçak'ın eleştirisini onaylayan Mahalli, sözlerine şöyle devam etti: 

Mahalli, sözlerine şöyle devam etti:

"Onun için kimse kusura bakmasın. Bu konuda Erdoğan'ı takdir etmek lazım. Adam madam yok 'bu benim adamım kimsenin adamı değil.' Bütün adaylar il ilçe hepsi Erdoğan'ın adamı. Milletvekili adayları için de geçerli.

"DEĞİŞİM DEĞİŞİM DEDİNİZ DE NEYİ DEĞİŞTİRDİNİZ"

Yani kardeşim değişim değişim dediniz de neyi değiştirdiniz Allah aşkına? Bugün kimse kusura bakmasın CHP'de inanılmaz tartışma var. Biz de biliyoruz bir sürü insanla tartışıyoruz. Abi diyor 'bu nedir yahu!'"

Güncellenme Tarihi : 22.1.2024 13:43

İLGİLİ HABERLER