![](https://img.habervitrini.com/Haber/_AnaManset/113b089b-71bb-4b21-96eb-e72fabd1d186.jpg)
Muş’ta korkunç görüntü: 3 ölü 5 yaralı var!
Son dakika: Muş-Bitlis karayolunda feci bir kaza yaşandı. İki otomobilin çarpıştığı kazada; 3 kişi hayata gözlerini kapadı. 5 kişi de yaralandı. İşte acı olayın detayları…
Yürekleri yakan kaza, akşam saatlerinde Muş- Bitlis karayolunun 40'ıncı kilometresi, Altınova Beldesi kavşağında yaşandı.
Muş kent merkezine doğru ilerleyen Alirıza Akpolat yönetimindeki 07 CVR 392 plakalı otomobil, belde yolundan karayoluna çıkan Şemdin Tulgar yönetimindeki 07 N 3667 plakalı otomobille çarpıştı.
Kazada sürücüler ile her otomobilde bulunan Feride Ebrar Akpolat, Yağmur Akpolat, Mehmet Hüseyin Akpolat, Samet Tulgar, Selcan Tulgar ve ismi öğrenilemeyen bebek yaralandı.
Yaralılar, ihbarla kaza yerine gelen sağlık ekiplerince Muş, Bitlis ve Güroymak Devlet hastanelerine kaldırıldı.
Yaralılardan durumu ağır olan Şemdin Tulgar, Samet Tulgar ve Selcan Tulgar, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
Güncellenme Tarihi : 19.5.2024 01:46