Spor
  • 18.11.2023 17:44

Ndombele'yi hırs bastı! Milli arada çok sıkı çalışıyor

Galatasaray'da performansı eleştirilen Tanguy Ndombele, milli arada forma girmek için sıkı çalışıyor.

Galatasaray'da sezon başında Tottenham'dan büyük umutlarla kiralanan, ancak şu ana kadar takıma katkısı olmayan Tanguy Ndombele verimli bir lig arası geçiriyor.

Okan Buruk özel ilgileniyor

Kendisine verilen özel programı uygulayan Fransız yıldızın kilo verme eğiliminde olduğu belirtildi. Buruk, son 2 günde yapılan antrenmanlarda Ndombele ile bizzat ilgilendi.

Deneyimli futbolcu da fazla kilolarını vermek için çalışmalarını disiplinli bir şekilde sürdürerek geldiği günden bu yana kendisinden bekleneni yaptı.

Fesih ihtimali masada

Sarı-kırmızılılar, fiziksel durumunu toparlayamaması halinde Ndombele'nin kontratını feshedip orta sahaya başka transferler yapmaya hazırlanıyor.

Hamburger krizi yaşandı

3.1 milyon euro maaş alan deneyimli futbolcu için İspanyol basınından Mundo Deportivo geçtiğimiz hafta ilginç bir iddia ortaya atmıştı.

Pablo Planas imzalı habere göre; maçtan bir gün önce otele hamburger söyleyen Tanguy Ndombele, Okan Buruk'u çok kızdırdı.

İspanyol basını, en az 7 kilo vermesi beklenen Ndombele'nin bu kiloları vermeden kadroya girmesinin de zor olduğunu öne sürmüştü.

Güncellenme Tarihi : 18.11.2023 17:45

İLGİLİ HABERLER