Medya
  • 6.1.2023 10:59

Nihat Genç fena patladı.. Kaka yapabilen robot, ALİ BABACAN

Keskin sözleriyle bilinen Ulusalcı yazar Nihat Genç Ali Babacan'a dümdüz gitti.. Nihat Genç, "Babacan ve şürekası, ulan dedim piç dedim uşak dedim bok dedim, beni mahkemeye vermek için daha ne diyeyim!"

İŞTE O YAZI

Kaka da yapabilen robot: Babacan

Nihat Genç yazdı...

Abdullah Gül ve İngilizler’in adamı Babacan anayasadan ‘Türk Milleti’ni kaldıracaklarını beyan etti! Hak ettiği tepkiyi almamış olmalı ki bir sonraki gün aynı açıklamayı yardımcısı yapıverdi!

Uçmuşlar! Tut tutabilirsen!

Bugün bu ifrit konuşmaları yapan yarın neler yapmaz!

Yoklama mı çekiyorlar nabız mı tutuyorlar, bir pes etme vazgeçme anımızı mı bekliyorlar!

Bütün kaleler fethedildi mi sanıyorlar!

Anayasadan milli egemenliğin tescili ve ırk din mezhep herkesin hukuk önünde eşitliği için ve toprak bütünlüğü için ve Türk Milleti’nin bekası için hayati önemde bu maddeleri kaldırmak, kaldırmaya cüret etmek, lafını etmek….

.öt ister!

Suratınızın ortasına kürekle vururlar neye uğradığınızı şaşırırsınız!

Babacan’ın ne mal olduğu kimin adamı olduğu kim adına konuştuğu ortada!

Bu İngiliz uşağı Altılı Masa’nın ortağı değil mi?

İşgalci sömürgeci istilacı düşman ağzıyla konuşmasına bu topraklarda nasıl müsaade ediliyor!

Cumhuriyet Gazetesi’nden ya da Sözcü Gazetesi’nden ya da Halk TV’den ya da Tele 1’den bir yazar kalkıp hoop bi saniye sen kimsin bağımsızlığımızın egemenliğimizin İstiklal Savaşı’yla kazanılmış Türk Milleti’nin hayatiyetine ve Cumhuriyet’e karşı işgalci ağzıyla laf edebiliyorsun!

Sen kimsin, bu milleti bölmeye parçalamaya senin gücün yeter mi?

Bir tek Yeniçağ’dan Arslan Bulut’u gördüm, o da feveran edip, Altılı Masa’nın diğer üyelerine sesleniyor, bu vahim iddialar karşısında ne söylüyorsunuz?

Bir de Cumhuriyet’ten Mehmet Ali Güler’in twitini gördüm, başka, yok!

Bu vahim suskunluk, tarihe not edilsin, yarın olur, bugünkü tarihli yazıları ve twitlerindeki anlamlı sessizliğin hesabını suratlarına tükürerek sorarız!

Kurdukları osuruktan seçim ittifakı-ortaklık bozulmasın diye Türk Milleti’ni lime lime parçalayan laflar edilmesine sessiz kalanlar maaşla köşe ve ekran verilerek korunan mallarınız işte ortada!

Etnik ve mezhep tartışmalarını Orta-Doğu’ya taşıyıp Orta-Doğu’yu mezhabaya çeviren İngiliz Amerikan ağzıyla laf edilecek ve susacağız, yani, Çanakkale’nin Sakarya’nın Dumlupınar’ın ve Cumhuriyet’in kazanımlarını hiçe sayanlara karşı elimiz kolumuz bağlı oturacağız?

Evet Türk Milleti bunların tıynetini ihanetini İngiliz-Amerikan mamülü robotlar olduğunu biliyor ama baksanıza sessiz kala kala robotlar can bulmuş başımızdan aşağı hepimizi birarada tutan anayasanın üstüne .ıçmaya bile başlamışlar!

Ve keyif içinde ne kadar pervasız konuşabiliyorlar!

Yetmedi, Cumhuriyetçi ve vatanseverleri nasıl kilitlemiş nasıl kafalamış nasıl susturmuşlarsa tekke ve tarikatları dahi açacaklarını söyleyecek rahatlığı kendilerinde buluyorlar ve Atatürkçü Düşünce Derneği dahi bu işgalci ağzıyla konuşanları kucaklayıp ziyaret edebiliyor!

Kimsiniz ulan siz, kaç kuruşluk adamsınız, bu ülkenin hangi savaşında hangi cephesinde şehit düştünüz anasız babasız kaldınız da bu ülkenin kaderi hakkında konuşma hakkını kendinizde bulabiliyorsunuz?

Milletin yokluktan yolsuzluktan AKP’den hırsızlıktan yağma ve talandan iflahı kalmamış şu İngiliz sürümü uşak siyasetçilerin derdine bakın!

Ne bitmez belaymış bu ne bitmez karabasanmış!

Bir gizli el gelmiş siyasetten ve medyadan cumhuriyetçileri vatanseverleri bir tek hatıra numüne bırakmayacak şekilde kovmuş dışlamış ve meydanı bu uşaklara vermiş, ve ben Aslan Atatürkçüyüm diyen gazeteler yazarlar elleri kolları bağlı oturuyorlar!

Bu hain laflara suskun kala kala işte böyle çürütürler sizi, bu haince laflara ortaklık adına tahammül göstere göstere ne itibar bırakırlar ne onur sizi de kendileri gibi çer çöp sümük paçavra haline getirirler!

Babacan ve şürekası, ulan dedim piç dedim uşak dedim bok dedim, beni mahkemeye vermek için daha ne diyeyim!

Siz de öğrenin ey okuyucu, anayasanın değişmez maddelerine(teklif dahi edilemez, değiştirilemez) dil uzatanların mahkeme açma hakları yoktur!

İşgalcilerin köleleri köpekleri uşakları vardır ancak cesaretleri onurları ve kişilikleri hiç yoktur çünkü onların kendi beyinleri ve vatanları yoktur!

Bir vatan bu hain laflara susa susa elinizden çıkar siz de kendinizi Ege’de botların içinde mülteci kamplarında bulursunuz!

Bu suskun köpeklere bu İngiliz uşaklarına bir an olsun tahammül gösteren herkes Babacan’la Davutoğlu’yla Cumhuriyet’i ilga edeceğini söyleyen Altılı Masa ve İyi Parti’yle aynı .okun soyudur!

Bir siyasi ittifak uğruna yarab, (ne gazeteler ne aydınlar ne Cumhuriyetçiler ne vatanseverler) ne güneşler batıyor?

Güncellenme Tarihi : 7.1.2023 01:02

İLGİLİ HABERLER