Medya
  • 6.11.2016 00:15

Oda TV'den Fethullahçılara Kasım morali

Odatv’den FETÖ’cü teröristlere moral haberi…

Fetullahçı terör örgütü (FETÖ) çöküş sürecinde en fazla cezaevlerindeki itirafçılarının ötmesinden korkuyor. Şu ana kadarki itirafçılar FETÖ’nün sonunu getirmeye yetip de artacak kadar malzeme verdi.

Pensilvanya’daki iblise de sadece kalan hala birtakım tarihler vererek örgütü her ne pahasına olursa olsun elinde tutmak… Bunun için de Peygamber Efendimizi istismar ediyor, rüyalarla güya gayb aleminden haberler veriyorlar. Amaçları bir yandan hala güçlü olduklarına dair korku yaymak, en önemlisi ise cezaevlerindeki binlerce teröriste moral verip, ötmelerine engel olmak…

Bunun için de Oda TV gibi sözde FETÖ karşıtı olduğunu düşündüğünüz bir mecrayı bile kullanıyorlar.

Bakın şu haber bugün Soner Yalçın’ın sahibi olduğu Oda TV’de yayınlandı:

odatv-feto

Bu haber FETÖ’cü teröristlere bir Oda TV moralidir… Şifresi de haberin detaylarında gizlidir. Habere bakıyoruz; haber özel olarak kurgulanmış… Yani FETÖ’cü tutuklu teröristlerin cezaevlerinde deşifre olan bir planı, bir belge ya da bir deşifre değil…

Haber FETÖ’cü avukatlara dayandırılıyor, FETÖ’cü avukatların ağzından FETÖ’ye moral aşısı yapılıyor!


Şu satırlar Oda TV haberinden:

Odatv’ye bilgi veren avukatlar FETÖ soruşturmalarında tutuklanan Cemaat mensuplarının cezaevlerinde “Kasım’da dışarı çıkacağız” propagandası başlattığını söyledi. Odatv’ye konuşan söz konusu davalarda tutuklu olan avukatlar bu iddiaların cezaevlerinde yayıldığını söylediler. Cezaevlerine görüşe giden avukatlar iddiaların müvekkilleri tarafından kendilerine aktarıldığını söyledi.

BİR KOMİSER DE SÖYLEMİŞTİ

Malatya Cezaevi’nde tutuklu bulunan Başkomiser Fatih Günay’ın eşine söylediği “Onların kafalarına Allah’ın izniyle ineceğiz. (…) Çıkacağız çıkacağız. Geleceğiz. Aralık ayını görmeyiz. Allah’ın izniyle Kasım’da çıkıyoruz.” sözleri dinlemeye takılmış ve olay hakkında soruşturma başlatılmıştı. Peygamberin cezaevine geldiğini de iddia eden Günay, eşine “Malatya cezaevinde bayram namazı ile ilgili söylentiler geliyormuş duydunuz mu?” diye sorduktan sonra şöyle devam etmişti: “Malatya’da bizim emniyette de baya meşhur olmuş. Peygamber efendimiz (cezaevine) gelmiş. Bayram namazına oradakilerin hatırına diye. 22 kasım evlilik yıl dönümümüzde görüşürüz.”

medyagundem.com

İLGİLİ HABERLER