Spor
  • 7.12.2023 00:38

Oktay Derelioğlu ve eşi trafikte saldırıya uğradı... Milli futbolcu o anları anlattı

Eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu trafikte ilerledikleri sırada dehşeti yaşadı. Derelioğlu çifti bir grup magandanın saldırısına uğradı ve öldüresiye darp edildi.

ESKİ FUTBOLCU VE EŞİNİ ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER

İsimlerinin Zekai K., ve Nurettin K., olduğu belirlenen magandalar eski futbolcunun aracının önünü keserek bir anda saldırmaya başladı. Neye uğradığını şaşıran Oktay ve Başak Derelioğlu çifti saldırganları yatıştırmaya çalışsa da magandalar çifti darp etmeye devam etti.Aldığı yumruk darbeleriyle yere yığılan Oktay Derelioğlu'nu kurtarmaya çalışan Başak Derelioğlu çevreden geçen vatandaşlardan yardım istedi.

SALDIRI SONRASI KOLU YERİNDEN ÇIKTI

Çevredeki vatandaşların müdahalesi üzerine iki maganda emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Olay yerine gelen ambulans ekipleri eski ünlü futbolcuyu hastaneye kaldırdı. İlk yapılan müdahalede eski futbolcunun kolunun yerinden çıktığı ve çeşitli yerlerinden yaralandığı belirlendi.

Oktay Derelioğlu hastanede ameliyata alınırken, Başak Derelioğlu ise aldığı darp raporu sonrası karakolda ifade verdi.

 

Oktay Derelioğlu ve eşi trafikte saldırıya uğradı ve öldüresiye darp edildi

 

ÜNLÜ FUTBOLCU SALDIRI ANINI ANLATTI

Eski futbolcu trafikte hiç bir sorun yokken iki magandanın eşinin yanında kendisini darp etmeye başladığını, eşinin ayırmaya çalışmasına rağmen gözü dönmüş saldırganların Başak Derelioğlu'nu da darp ettiklerini ifade etti.

 

Güncellenme Tarihi : 7.12.2023 04:48

İLGİLİ HABERLER