Asayiş
  • 29.2.2012 02:29

Okul önünde küçük kızları taciz eden sapık alarmı

Aydın'daki ilköğretim okulları önünde bekleyip okuldan çıkan kız çocuklarına cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen kimliği belirsiz kişinin yakalanması için polis alarma geçti.

Aydın merkezdeki Efeler İlköğretim Okulu önünde yaklaşık bir hafta önce, iddiaya göre kimliği belirsiz bir kişi, okuldan çıkan 9 yaşındaki D.Y.’yi yanına çağırdı ve "Ben senin babanın arkadaşım hadi benimle gel" dedi. Paniğe kapılan küçük kız korkup kaçtı ve yaşadığı olayı ailesine anlattı. Aile, polis merkezine gidip konuyla ilgili bilgi verdi. Bir gün sonra aynı kişi, yine D.Y.’yi taciz etti.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis, kaçan şüphelinin yakalanması için harekete geçti. Özellikle ilköğretim okullarının önünde sivil ve resmi polisler görevlendirildi. Bugün merkezdeki başka bir okul önünde yaşanan taciz olayıyla iki ailenin şikayette bulunması üzerine, polis eşkal bilgileri verilen şüpheliyi yakalamak için alarma geçti. 28-30 yaşlarında, siyah saçlı, uzun boylu, esmer tenli ve saçlarının arka kısmının uzun olduğu belirlenen şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışma sürüyor.

Güncellenme Tarihi : 22.3.2016 19:53

İLGİLİ HABERLER