Asayiş
  • 2.2.2023 15:13

Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde meydana gelen olay, deyim yerinde ise kan dondurdu. İtfaiye ekipleri, yangına gittikleri evde korkunç manzarayla karşılaştı. Evde bazanın içinde çarşafa sarılı halde yanmış kadın cesedi bulundu. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen kadının, 2 gün önce öldürüldüğü ve bedeninin şişmesi üzerine halıya sarılıp yakıldığı ifade edildi.İstanbul Ataşehir'deki olay, saat 13.30 sıralarında Ataşehir ilçesi Mevlana Mahallesi Malazgirt Caddesi üzerine bulunan bir binada meydana geldi.

ÇARŞAFA SARILI YANMIŞ KADIN CESEDİ BULUNDU

İddiaya göre, binadan dumanların çıktığı ihbarını alan itfaiye ekipleri ivedilikle olay yerine sevk edildi.Dumanların yükseldiği daireye müdahale için giren ekipler bazanın içinde çarşafa sarılı şekilde yanmış olan ve henüz kimliği belirlenemeyen yabancı uyruklu bir kadın cesedi ile karşılaştı.

İstanbul’da dehşet! İtfaiye ekipleri korkunç manzarayla karşılaştı: İki gün önce öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

BÖLGEYE EKİPLER SEVK EDİLDİ

Yanık cesedin yanında ise balta bulunduğu belirtildi. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri savcı nezareti eşliğinde daire içerisinde inceleme yaptı.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Evde kiracı olan yabancı uyruklu G.K. ile F.Y. ile evin sahibi gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

"2 GÜN ÖNCE ÖLDÜRMÜŞLER"

Yaşanan olayı anlatan Hayriye Aktaş, "Duyduğum kadarıyla 2 gün önce öldürmüşler, şişmiş. Şişince halıya sarıp yakmışlar. Yabancı uyrukluymuş." dedi

Güncellenme Tarihi : 2.2.2023 15:15

İLGİLİ HABERLER