Medya
  • 7.5.2024 21:59

Ömer dizisi ekibinin camilere girmesi yasaklandı

Ömer dizisinin yönetmeni Cem Karcı: Camilere girmemiz yasaklandı
Dün akşam final yapan 'Ömer' dizisinin yönetmeni Cem Karcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmemiz yasaklandı" ifadelerini kullandı.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay'ın paylaştığı 'Ömer' dizisi dün akşam 54. bölümüyle final yaptı.

Dizinin yönetmeni Cem Karcı, Instagram'da yaptığı paylaşımda, 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmelerinin yasak olduğunu dile getirdi.

"BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ"

Karcı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam son defa 'Ömer' diyoruz! Sevginin ve dayanışmanın gücüyle çıktık bu yola. Birilerine dokunabilmeyi, hayatlarında farklı bir bakış açısı yaratabilmeyi amaçladık."

"Birilerini rahatsız etti belli ki anlattıklarımız, 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmemiz yasaklandı. Oysa ki niyetimiz ayrıştırmak değil birleştirmekti. Dinin kutuplaşmayı değil sevgiyle birleştirmeyi esas aldığını anlatabilmekti."

"Yine de elimizden geleni yaptık. Bunu göze sokmadan usul usul edebiyle anlatabildiğimizi düşünüyorum. Bu zamana kadar yanımızda olan olmayan her izleyicimize teşekkür ederim. Bence de erken bir veda bu evet. Ama yeni hikayelerle sizlerle olmayı heyecanla bekliyorum."

'Ömer' dizisinde tarikatlara yapılan eleştiri sosyal medyada gündem olmuştu.

Güncellenme Tarihi : 9.5.2024 09:57

İLGİLİ HABERLER