Gündem
  • 3.12.2023 21:44

Özdağ'a İsrail'den tam destek

Özdağ’a yakın isimlerin başlattığı akıma İsrail’den destek!

Ümit Özdağ’a yakın isimlerin başlattığı 'Biz Türküz, Filistin diye bir davamız yok' akımı İsrail’de destek gördü.

Zafer Partililerden Türkçülük Akımı: "Ben Türküm, Filistin Diye Bir Davam  Yok"

İsrail ve Filistin arasında başlayan savaş, tüm dünyanın gündeminde. Ümit Özdağ'ın kurduğu Zafer Partisi mensupları ise 'Biz Türküz, Filistin diye bir davamız yok' başlığı altında Türkçülük akımı başlattılar.

Özdağ'a yakın isimlerin başlattığı akıma İsrail'den destek! - Haber 7 GÜNCEL

Ümit Özdağ’a yakın isimlerin başlattığı akım İsrail’de destek gördü. Birçok İsrailli hesap eş zamanlı olarak Türkçe paylaşımlar yaparak akıma destek oluyor. Akımın İsrail medyasında yer edinmesi, ‘Özdağ içeriden, Siyonistler dışarıdan’ yorumlarına neden oldu.  

TEPKİ GÖRDÜ

Ümit Özdağ’a yakın isimlerin başlattığı akım İsrail’de destek gördü. İsrailli bir hesabın, 'Biz Türküz, Filistin diye bir davamız yok' başlığı altında paylaşılan gönderileri “Türk milliyetçileri, Filistin meselesinin kendilerini ilgilendirmediğinin reklamını yapıyor. Bunların hepsi Müslüman kardeşlerin destekçisi Cumhurbaşkanı Erdoğan değil” sözleriyle tekrar paylaşması tepki gördü.

Zafer Partililerden Türkçülük Akımı: "Ben Türküm, Filistin Diye Bir Davam  Yok"

Birçok İsrailli hesap eş zamanlı olarak Türkçe paylaşımlar yaparak akıma destek oluyor. Akımın İsrail medyasında yer edinmesi, ‘Özdağ içeriden, Siyonistler dışarıdan’ yorumlarına neden oldu. Bunun üzerine 'Biz Türküz, Filistin diye bir davamız var’ akımı başlatıldı. Akım kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Güncellenme Tarihi : 3.12.2023 21:50

İLGİLİ HABERLER