Gündem
  • 29.6.2024 13:00

Özgür Özel kazandıran ceketi neden giydiğini anlattı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gündem olan ekoseli ceketi ile ilgili gelen soruya "47 yıl sonra birinci parti olmuşuz. Bir kere de biz giyelim dedik" ifadeleriyle cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile ikinci kez bir araya geldi.

Görüşmeye ilişkin paylaşılan fotoğrafta Özgür Özel'in ceketi dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sahada sık sık giydiği ve 'kazandıran ceket' olarak nitelendirilen ekose ceketin aynısının Özgür Özel'in üzerinde olduğu görüldü.

'Kazandıran ceketi' giydi

'Kazandıran ceket' tartışmaları sürerken CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gazeteci Fatih Altaylı’nın YouTube kanalına konuk oldu.

Altaylı, Özgür Özel’in geçtiğimiz günlerde giydiği ve çok konuşulan kamuoyunda 'kazandıran ceket' olarak bilinen ekoseli ceketi Özel'e sordu.

"Özel bir mesaj yok ama bir kere de biz giyelim ne olmuş dedik"

Ceketi giymesinde özel bir mesaj olmadığını söyleyen CHP lideri, "Ceket o kadar da ekoseli bir ceket değil ama görüntüde öyle çıkmış. Bir kere de biz giyelim kime ne zararı var, 47 yıl sonra birinci parti olmuşuz. Ceketin adı winner (kazanan) ceketi... Özel bir mesaj yok ama bir kere de biz giyelim ne olmuş dedik. Artık winner biziz. Bir başarıyı tek başına lidere mal etmek sosyal demokrat partiye yakışmaz" dedi.

Güncellenme Tarihi : 29.6.2024 13:04

İLGİLİ HABERLER