Gündem
  • 9.7.2024 11:42

Parayla oynayan bir fenomen daha yakalandı.. Neslim Güngen ile eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı

Güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı

İstanbul'da sosyal medya fenomenlerine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 25 ilde eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda güzellik merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen'in de aralarında bulunduğu çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan Neslim Güngen'in polis otosuna bindirilirken gülümsemesi dikkat çekti.

İstanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında çok sayıda kişiyi yakın takibe aldı. MASAK raporları, fenomenlerin banka hesap hareketleri, bağlantılı oldukları kişi ya da kişiler geniş çaplı olarak incelendi.

Mal varlıklarına el konulan fenomen Neslim Güngen konuştu: "Alnımız  açık..." – Haber İskelesi - Haber İskelesi

Çalışmalar sonucunda bu sabah saatlerinde, sosyal medya hesabından sık sık lüks tüketim yaptığı anlara ait görüntüler paylaşan güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen'e yönelik operasyon düzenlendi.

Güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı - Resim : 1

Mali ekiplerin çalışmalarının ardından İstanbul merkezli 25 ilde 134 adrese yönelik düzenlenen operasyonda Neslim Güngen, eşi İnanç Güngen ile çok sayıda kişi 'Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurma', 'Suçtan Kaynaklanan Malvarlığın Değerlerini Aklama', 'Resmi Belgede Sahtecilik' ve 'Nitelikli Dolandırıcılık' suçlarından gözaltına alındı.

Güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ile eşi Kıvanç Güngen gözaltına alındı - Resim : 2

Şüpheliler ifadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Güncellenme Tarihi : 9.7.2024 11:51

İLGİLİ HABERLER