Gündem
  • 28.9.2023 10:50

Parkta kafasına sıkan ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu'nun son paylaşımı şaşırttı

Son olarak 'Çocuklar Duymasın' dizisinde rol alan Seda Fettahoğlu, İstanbul'daki bir parkta ölü bulundu. Polis yaptığı incelemede; İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusunun sağ şakağında bir mermi girişi, yanında ise bir el ateşlenmiş tabanca buldu. Fettahoğlu'nun eski rol arkadaşı Pınar Altuğ'dan paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun son paylaşımına yazdığı not ise yürek yaktı.

'Kanlı Nigar', Çalıkuşu ve Çocuklar Duymasın gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Seda Fettahoğlu, İstanbul Beyoğlu'ndaki 10 Aralık Şehitler Parkı'nda ölü bulundu.

RUHSATLI TABANCA, BOŞ KOVAN VE ANTİDEPRESAN İLAÇLAR!

Olay Beyoğlu, Ömer Avni Mahallesi'nde sabah saat 08.00 sıralarında meydana geldi. 10 Aralık Şehitler Parkı'nda bir kadın cesedi bulunduğu ihbarını alan polis, olay yerine gittiğinde tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Seda Fettahoğlu'nun sırtüstü yatan cesediyle karşılaştı.

Ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu - Tokat Haber - Sondakika  Tokat Haber, Yerel Haber, Tokat Gazetesi

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

Olay yerinde yapılan incelemede cesedin yanında, Seda Fettahoğlu adına bulundurma ruhsatlı tabanca, şarjörde yedi mermi ve yerde bir adet boş kovan bulundu. 

Oyuncu Seda Fettahoğlu Beyoğlu'nda bir parkta ölü bulundu - Son dakika  haberleri – Sözcü

CESEDİ BULAN ÖĞRENCİNİN İFADESİ

Parkta cesedi bulan üniversite öğrencisi F.A, polise verdiği ifadede, “Yürüyüş yaptığım esnada bir silah sesi duydum. Sesin geldiği yöne yöneldiğimde başından vurulmuş sırtüstü yatan bir kadın görerek polise haber verdim" dedi.

Polis incelemesinin ardından Seda Fettahoğlu'nun cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü, parkta herhangi bir güvenlik kamerası bulunmadığı belirtildi.

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

"SEVENLERİNİN BAŞI SAĞ OLSUN"

İstanbul Şehir Tiyatrosu hesabından yapılan açıklamada, "Tiyatromuzun değerli oyuncusu, canımız, Seda Fettahoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız çok büyük. Şehir Tiyatrosu ailemizin, sevenlerinin, dost ve yakınlarının başı sağ olsun" ifadeleri kullanıldı.

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

 

PINAR ALTUĞ'DAN PAYLAŞIM

Çocuklar Duymasın dizisinde 'Meltem' karakterini canlandıran Pınar Altuğ, eski rol arkadaşının vefat haberini alınca büyük üzüntü yaşadı. Seda Fettahoğlu'nun fotoğrafını paylaşan Altuğ, "Ahh be canım hiç oldu mu" notunu düştü.

Ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu! – Haber ve Ötesi

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

"YAŞAMI SEV BEDENİ KORU"

44 yaşındaki oyuncunun, 24 Eylül Pazar günü Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Yaşamı sev bedeni koru" mesajını yazmadı dikkat çekti.

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

SEDA FETTAHOĞLU KİMDİR?

Seda Fettahoğlu, 1979 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Trabzon Anadolu Lisesi'ni 1997 yılında bitiren Seda Fettahoğlu, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden 2022'de mezun oldu. İngilizce bilen Seda Fettahoğlu, tiyatronun yanında seslendirme de yapıyordu. Fettahoğlu kariyeri boyunca, İstanbul Şehir Tiyatroları'nda birçok oyunda rol aldı.

Başarılı isim son olarak, Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın'ın kadrosuna dahil oldu. Seda Fettahoğlu'nun dizide canlandırdığı "Sultan" karakteri Haluk ve Meltem'in dünürü, Havuç'un ise kayınvalidesi olarak izleyicinin karşısına çıktı.

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulundu

Mesleki Çalışmalar, Oynadığı veya Yönettiği Oyunlar:
“Surname 2010”, ''İşgal Altındaki Masallar'' 2010, “Bakhalar” 2010, “Mefisto” 2009, “Numan Nokta Net” 2009, ''Sokak Kedileri'' 2008, “Kırmızı Pazartesi” 2008, “Ceza Kanunu” 2007, “Kanlı Nigar” 2006, “Çalıkuşu” 2004, ''Küçük Nasreddin'' 2004, “Midas’ın Kulakları” 2003.

Güncellenme Tarihi : 28.9.2023 11:01

İLGİLİ HABERLER