Asayiş
  • 28.7.2021 23:59

Polatlı'da askeri kışlada yangın çıkarmaya çalışan hain yakalandı

Polatlı Topçu ve Füze Okulu Komutanlığındaki otları dışardan yakarak kışla içinde yangın çıkarmaya çalışan şahıs yakalandı.

Polatlı ilçesinde K.Ü.Y. (28) adlı bir kişi, Topçu ve Füze Okulu güney sınırındaki tel örgülerin arasından kışla içindeki otları tutuşturarak yangın çıkardı.

NÖBET TUTAN ASKERİN İHBARIYLA İTFAİYE EKİPLERİ YANGINI SÖNDÜRDÜ

Kışla içerisinde nöbet tutan askerlerin ihbarı üzerine kışladaki itfaiye aracı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. İtfaiye ekiplerin kısa sürede müdahalesi ile yangın büyümeden söndürüldü.

KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN VATANDAŞLAR YAKALADI

Çıkan yangında askeriye içinde bulunan 6 ağacın zarar gördüğü ve yangını çıkaran K.Ü.Y. kaçmaya çalışırken vatandaşlar tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Kısa sürede yakalanan şahsın birçok suç kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

Polatlı'da kışlada yangın çıkarmaya çalışan şahıs yakalandı

PKK YANLISI VİDEOLAR ÇEKTİĞİ, TÜRK BAYRAĞINA KÜFÜRLER ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Devlet büyüklerine hakaret ettiği ve devlet büyükleri adına sosyal medyada sahte hesaplar açtığı belirtilen şahsın terör örgütü PKK yanlısı videolar çektiği, Türk bayrağına küfürler ettiği, son olarak Polatlı’da bir yeri daha aynı şekilde yakma girişiminde bulunduğu ve yakalandığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

Güncellenme Tarihi : 29.7.2021 19:06

İLGİLİ HABERLER