Yaşam
  • 28.4.2006 00:46

POPÜLER DİZİLERDEN FLÖRT KURALLARI...

İşte dört popüler dizinin kahramanlarından flört kuralları...

İşkolik bir erkeğe aşık olmayın

"24" dizisinin ajan Jack Bauer’i (Kiefer Sutherland), mesleğine öyle bağlı ki bir bölümde kız arkadaşının vatana ihanet ettiğinden şüphelenip kıza yapmadığını bırakmıyor. Mesleğini aşırı seven bir erkek, sizinle ilgilenmeye fırsat bulamayabilir. Böyle bir erkeğin sizi çok iyi tanımasına fırsat vermeden harekete geçmeyin.

Hazır olduğunuza iyice inanın

"Çaresiz Ev Kadınları" dizisinde Bree (Marcia Cross), alkolikler derneğindeki sponsoruyla çıkmaya başlıyor. Bağımlılar kendilerine yol göstermeye çalışan kişilerle asla flört etmemeli ve yeni bir ilişkiye girmek için bir yıl beklemeliler.

Hoşlandığınız kişiyi tanıyın

"Sopranolar" dizisinde Tony Soprano’nun kızı Meadow Soprano (Jamie-Lynn Sigler), bir delikanlıdan çıkma teklifi alır. Ancak gencin Meadow’a yakınlık göstermesinin nedeni sadece duygusal değildir. Meadow’un babasının mafya ilişkileri onu etkilemiştir. Flört edeceğiniz kişinin sizinle neden ilgilendiğini anlayın.

Seks hayatınızı renklendirin

Gençlerin en sevdiği dizilerden biri olan "O.C."de Summer (Rachel Bilson) ve Seth (Adam Brody), seks ilişkilerini canlandırmak çin Kama Sutra’dan yararlanmak istiyorlar. Sevgililer seks konularında birbirleriyle açık konuşmalı ve nelerden zevk aldıklarını bilmeli, tıpkı Seth ve Summer gibi.

/Hürriyet

Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 06:37

İLGİLİ HABERLER