Spor
  • 31.3.2011 00:02

RAUL KARARINI VERDİ...

Raul, Sportbild dergisine yaptığı açıklamada, teknik direktör Felix Magath'ın görevinden ayrılmasından sonra 2012 yılına kadar olan sözleşmeyi yerine getirip getirmeyeceği şeklindeki bir soruya karşılık, ''Ben sözleşmemi Felix Magath ile yapmadım, Schlke 04 ile yaptım. 2012'ye kadar kalacağım. Tabi bu kulübün beni istemesine de bağlı ancak şimdiye kadar kimse bana aksine bir şey söylemedi'' dedi.

Magath'ın kendisini istediğini ve Schalke 04'e getirdiğini, 8 ay kendisine güvendiği için de Magath'a müteşekkir olduğunu ifade eden Raul, ''Ancak onun kararını kabul etmem lazım. Ben bir işçiyim ve burada normal bir şekilde işimi yapıyorum'' ifadesini kullandı.

Schalke 04 ile ligi 5. bitirmeye çalışacaklarını, Almanya Kupası'nı da kazanmak istediklerini belirten yıldız oyuncu, Almanya Kupası'nda Bayern Münih'i 1-0 yendikleri günü kendisi için özel bir gün olarak nitelendirdi.

Raul, Şampiyonlar Ligi'nde yarışta var olduklarından dolayı da mutlu olduklarını belirterek, İnter'e karşı oynayacakları maçta şanslarının yüzde 20 olduğunu ifade etti.

Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 18:58

İLGİLİ HABERLER