Gündem
  • 18.6.2024 22:36

Reza Zarrab sosyetik güzelle evlendi

Reza Zarrab ortaya çıktı: Bursalı sosyetikle evlendi

ABD'de itirafçı olduktan sonra serbest kalan ve kendine yeni bir hayat kuran Reza Zarrab'ın yeniden nikah masasına oturduğu iddia ediliyor.

Snob Magazin'in özel haberine göre, Reza Zarrab'ın Bursalı sosyetik isim Dilara Altıntop ile evlendiği konuşuluyor. Çiftin, geçtiğimiz aylarda Miami'de dünya evine girdiği iddia edildi. Bu sürpriz evlilik, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Çiftin düğününün Miami'de gerçekleştiği ve özel bir törenle evlendikleri belirtiliyor. Zarrab ve Altıntop'un bu evliliği, sosyal medyada ve magazin camiasında geniş yer buldu.

Reza Zarrab, 2016 yılında ABD'de banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarından tutuklanmış, daha sonra itirafçı olarak serbest bırakılmıştı. 2021 yılında 11 yıllık eşi Ebru Gündeş'ten boşanan Zarrab, yeni evliliğiyle dikkatleri tekrar üzerine çekti.

Sosyetik isimle ABD’de dünya evine girdi

REZA ZARRAB KİMDİR?2016 yılında ABD'de banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarından tutuklanıp daha sonra serbest bırakılan Zarrab, 2021 yılında 11 yıllık eşi Ebru Gündeş'ten boşanmıştı.

Dilara Altıntop, Linkedin'deki profilinde Miami'de yaşadığını belirterek, kendisiyle ilgili şu bilgileri veriyor:  

Yakın zamanda Boston Üniversitesi'nde paralegal sertifika programını tamamladım ve burada dava ve dava yaşam döngülerinden yasal araştırma ve yazmaya kadar çeşitli yasal kavramları inceledim ve analiz ettim ve iş hukuku ve emlak planlaması da dahil olmak üzere çok çeşitli dava uzmanlıklarını kapsadım.
Resmi paralegal eğitim ve öğretimime ek olarak, iletişim becerilerim, zaman yönetimi ve çoklu görev yeteneklerim; ekip işbirliği yeteneğim ve problem çözme tutkumla birlikte beni hukuk alanında gelecekteki kariyer fırsatları için harika bir aday haline getiriyor.

AYNI ZAMANDA MİLLİ YÜZÜCÜ

Altıntop,Türkiye Milli Yüzme Takımının eski üyesi. Türkiye takımını çeşitli yarışmalarda temsil etti. Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunları, FINA Dünya ve LEN Avrupa Şampiyonası'nda boy gösterdi.Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski A takımı üyesi ve kadın takım kaptanı. Çok sayıda madalya kazandı ve birçok ulusal rekor kırdı. 2011 yılında Malta'nın Gzira kentinde düzenlenen ISF (Uluslararası Okul Sporları Federasyonu) Yüzme Kupası'nda dünya şampiyonu oldu.

Güncellenme Tarihi : 19.6.2024 22:24

İLGİLİ HABERLER