Spor
  • 31.3.2013 21:36

Rıdvan: Cristian Brezilya milli takımında oynar

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in sözleşmesini yakın zamanda uzatacağını söyledi.NTV Spor'da "Yüzde Yüz Futbol" programında Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor maçını değerlendirdi:

"Fenerbahçe’nin bir özelliği var. Fenerbahçe kendi oyununu kabul ettirirse maçları kazanıyor. Ne zaman kabul ettiremiyor. O zaman problem yaşıyor.

Fenerbahçe’nin temposuyla oynamaya kalkarsan; yavaş tempoda gol atamazsın. Hızlı tempoda da yetişmezsin.

Volkan’ın oyun konsantrasyonu çok yüksekti. Demek ki insanlar doğru eleştiriyor. Geçenlerde Aziz Yıldırım'la karşılaştık: “Volkan imzaya kaldı, anlaştık” dedi.

Volkan camiada çok seviliyor. Aykut Hoca’nın medya mensupların dün Volkan’la ilgili çok olumlu demeçleri de vardı. Oyuncuların böyle şeyler hoşuna gider.

Bence dört puan, yedi hafta kala önemli bir fark. Öyle bir hava var ki Fenerbahçe, Galatasaray’ı yenecek fark bire inecek. Ama berabere bitse fark yine dört puan olarak kalacak.

Fenerbahçe’nin çok geniş kadrosu var. Sağ bekte Gökhan oynamazsa Mehmet Topuz, yoksa Orhan o da olmazsa Bekir oynuyor. Ama Fenerbahçe’nin asıl silahı ön alanda.

Cristian iyi futbolcu. İyi oynadığı dört maçı yan yana koysak Brezilya Milli Takımı’nda oynar. Ama çok kötü oynadığı maçlar da var. " 

Güncellenme Tarihi : 19.3.2016 16:42

İLGİLİ HABERLER