Yaşam
  • 23.6.2024 12:29

Sahnede fenalaşan popçu acile götürüldü

Sahnedeyken rahatsızlandı apar topar hastaneye kaldırıldı: 'Çok üzgünüm'

Ünlü pop şarkıcısı Derya Uluğ, Kıbrıs’taki konseri sırasında rahatsızlanarak sahneyi zor tamamladı. Hastaneye kaldırılan Uluğ'a Domuz Gribi teşhisi kondu ve tedavi altına alındı. Bu gelişme, hayranları arasında endişeye neden oldu.

Son dönemlerin popüler ismi Derya UluğKıbrıs’ta verdiği konser sırasında ani bir rahatsızlık geçirdi. Sahnedeki performansını güçlükle tamamlayan Uluğ, hemen hastaneye götürüldü. Doktorlar, Uluğ’un domuz gribi olduğunu belirledi ve gerekli tedaviye başlandı.

Konserlerini i̇ptal etti

Sağlık durumu nedeniyle önümüzdeki konserlerini iptal etmek zorunda kalan Derya Uluğ, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Uluğ, "Son konserim sonrası sağlık durumum maalesef kötüleşti. Hastanede gerekli tüm tedaviler yapılmasına rağmen Merit Crystal Cove konserimi gerçekleştiremeyeceğimi üzülerek belirtmek isterim. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. Misafirlerden özür diliyorum. Başka bir tarihte telafi edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Hayranları üzgün

Derya Uluğ’un sağlık durumu ve iptal edilen konserleri hayranlarını üzdü. Sosyal medyada ünlü şarkıcıya geçmiş olsun dilekleri yağdı.

Güncellenme Tarihi : 23.6.2024 12:33

İLGİLİ HABERLER