Yaşam
  • 16.1.2024 21:35

Şarkıcı Esra Akman'ın kızkardeşi namaz kılıp geleceğim dedi 11. kattan düştü

Şarkıcı Esra Akman'ı yıkan ölüm! Emniyette çarpıcı ifadeler: Kardeşinin son sözünü anlattı..

Bursa'da 20 katlı rezidansın 11'inci katındaki dairenin balkonundan düşen güzellik uzmanı Özlem Akman (26), hayatını kaybetti. Özlem'in şarkıcı Esra Akman'ın kardeşi olduğu belirtildi. 

Özlem Akman neden öldü, intihar mı etti? - Hürsöz Gazetesi - Sondakika  Tokat Haber, Yerel Haber, Tokat Yerel Haber, Hürsöz Gazetesi

Esra Akman'ın emniyette verdiği ifadesinde, "Erkek arkadaşı yüzünden sıkıntılar çekiyordu, akşam da tartışmaya başladılar. Neden tartıştıklarını sorduğumuzda, 'Namaz kılıp geleceğim, sonra size her şeyi anlatacağım' dedi. 

Rezidantan düşen Özlem, bir gün önce nişanlısı ile tatilden dönmüş

 

Bir süre sonra evde olmadığını fark ettik. Aşağı indiğimizde yerde yattığını gördük" dediği öğrenildi.

 

Esra Akman'ın kardeşi Özlem Akman kimdir? Özlem Akman neden öldü? - Yeni  Bakış - İzmir Aydın Manisa Uşak Ege Haberleri son dakika güncel kaza İzmir  son dakika gezilecek yerler elektrik su kesintisi

 

Olay, saat 01.30 sıralarında Nilüfer ilçesi Ertuğrul Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı'nda meydana geldi. 20 katlı rezidansta ailesiyle birlikte yaşayan güzellik uzmanı Özlem Akman, iddiaya göre 11'inci kattaki evlerinin balkonundan dengesini kaybederek düştü. Binanın dışında kurulu olan iskeleye de çarpan Akman, beton zemine düştü. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince Bursa Şehir Hastanesi'ne kaldırılan Akman, kurtarılamadı.

Bursa'da Özlem Akman'ın sır ölümü ile ilgili detaylar ortaya çıktı! -  Bursada Bugün - Bursa bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Şarkıcı Esra Akmanı yıkan ölüm Emniyette çarpıcı ifadeler: Kardeşinin son sözünü anlattı

Bursa'da sır ölüm! Özlem Akman intihar mı etti? - Bursada Bugün - Bursa  bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa
Özlem Akman

İFADELERİ ALINIYOR

Cenaze kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, olay sırasında evde bulunan kardeşi şarkıcı Esra Akman ile erkek arkadaşı ifadeleri için polis merkezine götürüldü. Akman ile erkek arkadaşının emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Şarkıcı Esra Akmanı yıkan ölüm Emniyette çarpıcı ifadeler: Kardeşinin son sözünü anlattı


Esra Akman

ERKEK ARKADAŞIYLA TARTIŞMIŞ

Özlem Akman'ın (26), olaydan kısa süre önce bilinmeyen bir nedenle erkek arkadaşıyla tartıştığı belirtildi. Kardeşi Esra Akman'ın emniyette verdiği ifadesinde, "Erkek arkadaşı yüzünden sıkıntılar çekiyordu, akşam da tartışmaya başladılar. Neden tartıştıklarını sorduğumuzda, 'Namaz kılıp geleceğim, sonra size her şeyi anlatacağım' dedi. Bir süre sonra evde olmadığını fark ettik. Aşağı indiğimizde yerde yattığını gördük" dediği öğrenildi.

Şarkıcı Esra Akmanı yıkan ölüm Emniyette çarpıcı ifadeler: Kardeşinin son sözünü anlattı


Özlem Akman'ın cenazesinin Bursa Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerinin ardından ailesine teslim edileceği belirtilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

Şarkıcı Esra Akmanı yıkan ölüm Emniyette çarpıcı ifadeler: Kardeşinin son sözünü anlattı

Şarkıcı Esra Akman'ın makyaj eğitmeni kardeşi Özlem Akman, 10. kattan  düşerek hayatını kaybetti! - Trabzon Haber, Son dakika Trabzon Haberleri

Bursa haber: Şarkıcı Esra Akman'ı yıkan ölüm! 10.kattan düşerek can verdi -  Bursa Hayat Gazetesi

 

Güncellenme Tarihi : 18.1.2024 01:18

İLGİLİ HABERLER