Yaşam
  • 20.9.2023 13:07

Şarkıcı Nilüfer'den kötü haber

Nilüfer'den hayranlarını üzen haber! Sosyal medyadan açıkladı..

Ünlü şarkıcı Nilüfer sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarını üzen açıklamada bulundu. 68 yaşında olan ünlü şarkıcı koronavirüse yakalandığını duyurdu. Şarkıları ve güçlü sesiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan usta sanatçı Nilüfer koronavirüse yakalandı. Yüksek ateş nedeniyle gittiği hastanede virüse yakalandığını öğrenen ve tedavi altına alınan şarkıcı sağlık durumuyla ilgili açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. 

"HASTANEDE TEDAVİM DEVAM EDİYOR"

Sağlık durumu hakkında bilgi veren 68 yaşında olan ünlü şarkıcı; "Sevgili dostlar ve değerli kamuoyuna, birkaç gün önce başlayan yüksek ateş ve beraberindeki semptomlarla, maalesef covid virüsüne yakalandığımı öğrendim. Hastanede tedavim devam ediyor ama değerli doktorlarımızın da gayretiyle en kısa zamanda iyileşme sürecimi tamamlayacak ve yeniden buluşacağız. Bu yüzden, 22 Eylül'deki konserimi, 14 Ekim'e ertelemek zorunda kaldım. En kısa zamanda, bir arada, yeniden buluşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı. 

<p><span style="color:#B22222"><strong>"HASTANEDE TEDAVİM DEVAM EDİYOR"</strong></span></p>

<p><strong>Sağlık durumu hakkında bilgi veren 68 yaşında olan ünlü şarkıcı; "Sevgili dostlar ve değerli kamuoyuna, birkaç gün önce başlayan yüksek ateş ve beraberindeki semptomlarla, maalesef covid virüsüne yakalandığımı öğrendim. Hastanede tedavim devam ediyor ama değerli doktorlarımızın da gayretiyle en kısa zamanda iyileşme sürecimi tamamlayacak ve yeniden buluşacağız. Bu yüzden, 22 Eylül'deki konserimi, 14 Ekim'e ertelemek zorunda kaldım. En kısa zamanda, bir arada, yeniden buluşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı. </strong></p>

Nilüfer'in paylaşımına sanatçı dostlarından geçmiş olsun yorumu da geldi.

Güncellenme Tarihi : 20.9.2023 13:10

İLGİLİ HABERLER