Yaşam
  • 28.8.2023 15:58

Satın alanların korku ve panikle geri götürdüğü lanetli tablo!

Satın alanların korku ve panikle geri götürdüğü lanetli tablo! Hepsinin iade sebebi aynı

İngiltere'de satın alanların korku ve panik içinde geri iade ettikleri portre tartışma yarattı. Müşteriler resmin kendilerini rahatsız ettiğini, bazıları ise gözlerinin hareket ettiğini ifade ederken; dükkan sahibi ise tabloya "Muhtemelen lanetli. İki kez satıldı ve iki kez geri getirildi. Yeterince cesur musun?" notunu ekledi.

İngiltere'de, gözleriyle ürperten bir genç kız portresi büyük bir tartışma başlattı. Bu lanetli tabloyu satın alanlar, korkuyla büyük bir korku yaşamaya başladıkları için tabloyu hemen iade etmeye çalışıyor.

ALANLAR PANİK İÇİNDE GERİ GETİRİYORLAR

İlk olarak 25 sterline bir kadına satılan resim, sadece iki gün sonra geri getirildi. Kadın, panik içinde resmi iade etmek istedi ve resmin kendisini rahatsız ettiğini belirtti. Bu olayın ardından, resmi satın alan başka bir kadın da resmi birkaç gün içinde geri getirdi, üstelik para iadesi talep etmeden.

https://i.medyaradar.com/storage/files/images/2023/08/25/lanetli-tabloyu-satin-alanlar-hemen-IiI3.jpg

"MUHTEMELEN LANETLİ"

Dükkân sahibi, resmi ilginç bir pazarlama stratejisi olarak sunmak istedi ve üzerine şaka amaçlı "Muhtemelen Lanetli" yazdı. Ancak resmi üçüncü kez vitrine koyduğunda, "O geri döndü!!! İki kez satıldı ve iki kez geri getirildi. Yeterince cesur musun?" notunu ekledi.