Spor
  • 9.8.2022 10:58

Seni kocamla everelim sözü kadının oğlunu çıldırttı

Komşusuna ‘seni kocamla evlendirelim’ dedi! Bunu duyan kadının oğlu öyle bir şey yaptı ki!

Duyanları şaşkına çeviren olay Adana'da meydana geldi. S.K, komşusu D.A'ya "Seni kocamla evlendirelim" dedi. Genç kadın ise bu teklifi reddetti. S.K, ise sosyal medyadan kadına mesaj atarak teklifini yineledi. Bunu duyan D.A'nın oğlu ise adeta delirdi…

'Bu kadarına da pes' dedirten olay Adana Seyhan'da yaşandı… Komşusu D.A.'ya, "Seni kocamla evlendirelim" dedi.D.A. bu teklifi reddetse de S.K., sosyal medya üzerinden mesaj atmaya devam etti. Olayı öğrenen D.A.'nın oğlu Hüseyin A., 5 Ağustos günü saat 04.00 sıralarında, arkadaşları Murat K. ve Umut A. ile S.K.'nin evine gitti.

Otomobilden inen Hüseyin A., yanında getirdiği pompalı tüfekle S.K.'nin evine rastgele ateş açtı.Yanındaki arkadaşı Murat K., silahtan çıkan boş fişekleri toplarken, Umut A. ise bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Şüpheliler, silahlı saldırının ardından olay yerinden kaçtı.Silah seslerine uyanan S.K. ile eşi M.K.'nin (49) ihbarıyla adrese, Gasp Büro Amirliği ekipleri sevk edildi. Polis, sosyal medyada paylaşılan saldırı görüntülerinin ardından şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Adresleri belirlenen şüpheliler, eş zamanlı baskınlarla gözaltına alındı.

Emniyete götürülen Hüseyin A., evini kurşunladığı S.K.'nin, sürekli annesini rahatsız ettiğini öne sürüp, silahlı saldırıyı bu nedenle düzenlediğini söyledi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Hüseyin A. ile Murat K., çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanırken, Umut A. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

 

İLGİLİ HABERLER